Rusijos žiniasklaida keičia veidą – pranešama apie savų karių mirtis Ukrainoje

Kol Ukrainos valdžia patvirtino daugiau nei 12 tūkst. Rusijos karių žūtį, Rusijos žiniasklaida pradėjo skelbti apie Rusijos karių žūtį Ukrainoje, skelbia UNIAN.

Leidinys „Kaukazo mazgas“ praneša apie trijų karių žūtį Ukrainoje.

„Mūšiuose Ukrainoje žuvo Ruslanas Leonovas iš Privilnų rajono, Jevhenas Gerasimovas iš Labinsko rajono ir Antonas Burkinas iš Pavlovskio rajono.

Nuo karinės operacijos Ukrainoje pradžios žuvo mažiausiai 11 Krasnodaro krašto vietinių gyventojų“, – sakoma pranešime.

Naujienų agentūra „Bashinform“ praneša apie Neilo Muslimovo, gimusio ir gyvenusio Akhunove kaime, mirtį. Tai jau ketvirtasis Baškirijos gyventojas, kuris mirė eidamas pareigas.

RIA56 rašo, kad 28 metų Orenburgo gyventojas, kuris mirė Ukrainoje, buvo palaidotas savo gimtajame Sborovskio kaime.

Rusijos žiniasklaida rašo, kad Vladimiro Putino dekretu Orenburgo gyventojas už didvyriškumą „specialiosios operacijos“ Ukrainoje metu po mirties buvo apdovanotas Drąsos ordinu.

„Per karinę operaciją Ukrainoje žuvo iš Išimo kilęs eilinis Sagindykas Kudaibergenovas“, – Rusijos socialiniame tinkle „VKontakte“ skelbė Tiumenės srities kazachų nacionalinės ir kultūrinės autonomijos vadovas Yesengalijus Ibrajevas.

Mirusiojo amžius ir tarnybos pobūdis nenurodomas.

Rusijos gynybos ministerija vasario 27 dieną pirmą kartą pripažino Rusijos kariškių nuostolius Ukrainoje, nenurodydama žuvusiųjų skaičiaus.

Kovo 2 d. ministerijos atstovas pranešė, kad per „specialiąją operaciją“ žuvo 498 Rusijos kariai, dar 1 597 buvo sužeisti, o nuo to laiko duomenys nebuvo atnaujinti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder