Šaras emocingai prabilo apie karą: „Jeigu reikės, nustumsiu krepšinį į antrą planą“

Šarūnas Jasikevičius emocingai prabilo apie Ukrainoje vykstantį karą ir pareiškė, kad niekas nežino, kaip toli gali eiti Vladimiras Putinas.
 

Šarūnas Jasikevičius emocingai prabilo apie Ukrainoje vykstantį karą ir pareiškė, kad niekas nežino, kaip toli gali eiti Vladimiras Putinas.

Lietuvio treniruojama „Barcelona“ antradienį Ispanijos čempionate įveikė Andoros „MoraBanc“, bet po mačo kalba sukosi ne apie krepšinį.

„Išgyvenu tą sunkiai. Esi prilipęs prie televizoriaus, nuolat seku CNN ir BBC. Mes, čia esantys lietuviai, ateiname ir stengiamės kalbėti apie krepšinį, bet tai sunku.

Ispanija į karą turėtų žiūrėti rimčiau. Tai turi baigtis, nes mes nežinome, kaip toli šitas žmogus (V. Putinas, – red. past.) gali eiti. Jeigu žmonės Ispanijoje galvoja, kad gyvena toli nuo Ukrainos, jie klysta. Tai gali labai greitai pasikeisti“, – perspėjo Š. Jasikevičius.

Jis taip pat pridėjo, kad turime padėti ukrainiečiams kaip tik galime, o kaip Lietuvos pilietis seks valstybės nurodymų ir turės nustumti krepšinį į antrą planą, jeigu to reikės.

„Yra daug žmonių, kurie žino, ką aš daryčiau. Visas mano palaikymas yra Ukrainai. Turime daryti daugiau, kad padėtume. Manau, kad artimiausiomis dienomis kažką pranešime. Tai privalo baigtis. Seno vyro ambicijos negali toliau eskaluotis.

Nekenčiu kalbėti apie politiką, bet tai ne politika, tai karas. Ispanija turi būti agresyvesnė. Jūs turbūt nesuvokiate situacijos. Mes visą laiką ten gyvenome ir suprantame tai.

Žinau, kad liečiu jautrią zoną. Tai bus dėmė mūsų gyvenime. Tai daug blogiau nei pandemija.

Dalykai, kuriuos matai vaizdo įrašuose, pravirkdo – kaip ukrainiečiai laikosi. Kiekvieną rytą pabudęs tikrinu, ar Kijevas vis dar laikosi, ar kiti didieji miestai nepasidavė. Tai kiekvieno mūsų rūpestis. Jūs turbūt nesuvokiate reikalo dydžio, nes esate toli“, – į ispanus kreipėsi jis.
 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder