Burtų traukimas

"Sekso garsai" nutraukė "Euro 2024" burtų traukimo ceremoniją Vokietijos koncertų salėje

(5)

Šeštadienį nepaaiškinami dejonių garsai sutrikdė Europos vyrų futbolo čempionato burtų traukimo ceremoniją ir konkuravo dėl dėmesio su scenoje skaitomais komandų pavadinimais, - paskelbė euronews.com.

Vėliau UEFA pareiškė, kad tiria incidentą, kurį, kaip teigiama, sukėlė britų interneto juokdarys.

Per ceremoniją, transliuotą iš Hamburgo koncertų salės, kelias minutes aiškiai girdėjosi pertraukos, kurios atrodė panašios į "seksualinius" garsus.

Britų juokdarys socialinėje žiniasklaidoje pareiškė, kad tai jo nuopelnas, ir paskelbė filmuotą medžiagą, kurioje jis skambina mobiliuoju telefonu, kad aktyvuotų skambėjimo signalą salėje, pasižyminčioje puikia akustika.

Vėliau socialiniame tinkle X, anksčiau vadintame Twitter, paskelbtame vaizdo įraše matyti, kad juokdarys, internete įvardytas kaip Daniel Jarvis, yra salėje per valandos trukmės šeštadienio vakaro renginio repeticiją.

Tai buvo naujausias saugumo trūkumas aukšto lygio UEFA renginyje.

Institucija teigia tirianti šį incidentą.

2021 m. liepą prieš ankstesnio Europos čempionato finalą Vemblio stadione Londone kilo smurto protrūkis.

Tūkstančiai bilietų neturinčių Anglijos sirgalių šturmavo įėjimo užtvaras, bandydami patekti į stadioną, kad pamatytų savo komandos rungtynes su Italija, kuriame dėl minios apribojimų per COVID-19 pandemiją buvo palikta daugiau kaip 20 000 tuščių vietų.

Per 2022 m. Čempionų lygos finalą Paryžiuje prasta organizacija ir netinkamai įvertinta policijos taktika "Stade de France" stadione vos nesukėlė, pasak tyrėjų, "Liverpulio" ir Madrido "Real" sirgalių "masinės žūties katastrofos".

Šeštadienį triukšmas prasidėjo po to, kai buvo paskelbtas Šveicarijos pavadinimas, o vėliau kamuoliuką, skirtą komandos vietai žaidimo tvarkaraštyje paskirstyti, ištraukė buvęs Ispanijos ir "Manchester City" žaidėjas Davidas Silva.

Kitas transliuotas vaizdas buvo Šveicarijos futbolo federacijos prezidento Dominique'o Blanco, kuriame jis atrodė sutrikęs ir žiūrėjo į sceną.

Burtų traukimo vedėjas, UEFA varžybų direktorius Giorgio Marchetti, savo komentare pažymėjo, kad triukšmas nutilo, ir tik po to toliau paskirstė paskutines penkias vietas 24 šalių turnyro tvarkaraštyje žemesnio rango komandoms.

Tačiau garsas retkarčiais atsinaujino, kol burtai buvo baigti.

Panašus triukšmas trikdė BBC tiesioginę Anglijos futbolo rungtynių tarp Vulverhamptono ir Liverpulio sausio mėn. transliaciją.

Paaiškėjo, kad tai buvo pokštas naudojant šalia studijos esantį mobilųjį telefoną.

Vėliau BBC atsiprašė už žiūrovų įžeidimą, nors laidos vedėjas Gary Linekeris sakė, kad "kaip sabotažas, tai buvo gana juokinga".

Kitų metų birželio 14 d. "Euro 2024" vyks dešimtyje Vokietijos miestų.

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder