"Šiandien buvau užregistruota liepos 10 dienai!": latviai pasipiktinę, kiek laiko tenka laukti vizito pas gydytoją

Socialiniame tinkle "Twitter" kilo nauja diskusija - šį kartą Latvijos gyventojai diskutuoja apie tai, kiek laiko šalyje tenka laukti valstybės apmokamo vizito pas gydytoją ir kokią įtaką tam turi pinigai, - rašo clck.idealmedia.io.

Prieš kelias dienas vienas "Twitter" vartotojas skundėsi, kad už pinigus pas gydytoją patekti daug greičiau nei be jų: "Šiandien liepos 10 d. turėjau paskyrimą su šeimos gydytojo siuntimu pas man reikalingą specialistą.

Sumokėję 50 eurų, galėsite apsilankyti pas tą patį gydytoją gruodžio 27 d."

Twiteryje taip pat atkreiptas dėmesys į Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinės sveikatos tarnybos sąskaitas.

Stebėtina, kad Nacionalinė sveikatos tarnyba neignoravo moters žinutės ir atrašė: "Labas vakaras! Ar jums reikėjo užsirašyti pas konkretų gydytoją ar bet kurį tos specialybės gydytoją?

Kviečiame apsilankyti svetainėje rindapiearsta.lv - ten rasite informaciją apie visas įstaigas, kuriose teikiamos valstybės apmokamos konsultacijos, taip pat informaciją apie trumpiausias laukiančiųjų eiles.

Dar vėliau sveikatos paslaugų sąskaita moteriai pasiūlė kelias galimybes užsiregistruoti.

Kiti naudotojai taip pat paliko komentarų, kuriuose aprašė savo patirtį ir pastebėjimus.

"Panašią patirtį turėjau prieš mažiau nei 10 metų.

Jei būčiau laikęsis valstybinio plano, mano planas tikriausiai būtų buvęs laidojimo namai, kol atėjo eilė kreiptis į specialistą.

Su pinigais viskas įvyko gana greitai, o kai diagnozė ir stadija jau yra rimta, viskas vyksta dar greičiau", "Ką tik turėjau užsisakyti kūdikį ultragarsui.

Bam, palaukite du mėnesius!

Sumokėjau 53 eurus ir po savaitės buvau paskirtas į VC4. De facto mokama medicina", "Tai tikrai nėra lygios galimybės naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.

Jei mokėdamas už paslaugą gali ją gauti greičiau, tai diskriminuoja tuos, kurie negali už ją susimokėti", "Su vyr. gydytojo siuntimu dėl gana skubios apžiūros, po 1,5 valandos skambinėjimo į įvairių gydymo įstaigų registrus, vienintelė vieta, kur šiemet radome mokamą vietą, yra Ogrės ligoninė.

Draugai, čia kažkas negerai".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder