„Twitter“ užblokavo 70 tūkst. paskyrų, siejamų su D. Trumpo šalininkų palaikoma „QAnon“ sąmokslo teorija

„Twitter“ prasideda darbuotojų atleidimai

Naujienų agentūra AFP susipažino su visam personalui išsiųstu elektroniniu laišku, kuriame teigiama, kad kiekvienas darbuotojas elektroniniu paštu sužinos apie savo ateitį šioje įmonėje.

Nors tikslus atleidžiamų darbuotojų skaičius nežinomas, laikraščiai „The Washington Post“ ir „The New York Times“ skelbė, kad darbo jėgą planuojama nurėžti kone perpus.

„Twitter“ darbuotojai tokioms žinioms pradėjo ruoštis tada, kai šią socialinių tinklų platformą nusipirko verslo magnatas Elonas Muskas, kuris iškart atleido generalinį direktorių, dar kelis aukščiausio rango pareigūnus ir visą direktorių valdybą.

AFP matytame laiške tvirtinama, kad darbuotojų atleidimai paveiks daugybę žmonių, „į „Twitter“ įnešusių vertingą indėlį“. Tačiau toks žingsnis esą yra būtinas, „kad būtų galima užtikrinti įmonės sėkmę ateityje“. Laiške taip pat pripažįstama, kad „Twitter“ šiuo metu išgyvena „iššūkių kupiną laikotarpį“.

Šį socialinį tinklą už 44 mlrd. JAV dolerių nusipirkęs E. Muskas yra pareiškęs norįs, kad „Twitter“ taptų pelną nešančia platforma, tad manoma, kad atleidimai yra šio tikslo dalis.

„Twitter“ iki šiol kasmet uždirbdavo apie 5 mlrd. JAV dolerių, tačiau išleisdavo tiek pat ir dar daugiau.

Pelningumo skubiai siekiantis E. Muskas neseniai viešai iškėlė idėją įvesti naują tvarką, pagal kurią paskyros autentiškumą patvirtinančią mėlyną varnelę turintys vartotojai už tai mokėtų mėnesinį 8 JAV dolerių mokestį. Nepaisant to, tai sukėlė daugelio pasipiktinimą.

Prieš visa tai „Twitter“ didžiąją dalį pelno gaudavo iš reklamos. Tačiau kai šios platformos kontrolę perėmė E. Muskas, nemažai reklamą joje pirkdavusių įmonių laikinai sustabdė bendradarbiavimą.

Milijardierius yra pareiškęs sieksiantis tikslo, kad „Twitter“ pelnas 2028 m. padidėtų iki 26 mlrd. JAV dolerių.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder