Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Taves dauneli net daktarai nepriims-Nebent Reginai Otlyza atliksi-AMARAKONISKAI.Siaip tai galetum varyt in Usrayncka-Azovianska bataljona,ten tokiu imbicilu ypac reikia,na ir Lietuvai palengvetu.R.I.P.
Veilokiniams-Klumpaausiams, 2022-08-19 21:04
Nejaugi savo KOKSO dozem pasidalins?Duok die kad paciam uztektu artimiausiam menesiui.KRYMCIANE NE NARKOMANY.Tarp kitko,kai nutars sitam RAG DOLLui atsiust paskutine dozike,pats laikas bus susimastyt EURO-CENTERIO blusiam,tiksliau tariant pasiimt kilkaliatorius ir skaiciuot-AR AMARAKONAI NUPISO RUSKIUS AR RUSKIAI AMARAKONUS.VISISKI AURO-CENTRO DEGENERATAI.Nebus kam skaicevot--VARGSAI KLUMPAKOJAI.
Nu daba kas do ciudai?, 2022-08-19 19:58
...Hersona jau pajeme?...toliau asilu svajones apie Kryma...ir gal net Maskva...atrodo kad hoholams Erdoganas kokso atveze...
Kaip.., 2022-08-19 17:58
Regina, eik pas daktarus, nes tavo suskysteje smegenys jau rugti pradejo nuo propogandos... Tfu blt
Veilokiniams, 2022-08-19 16:56
Galvoti galima ką norit..savyje
Ce ne Ukraine, 2022-08-19 16:47
KRYMAS KODĖL VADINAMAS KOLOBARANTAIS NESUPRANTU ,LIAUDIS NUBALSAVO BŪTI RUSIJOS SUDĖTYJA JIE YRA SUKILĖLIAI KURIE NENORĖJO BŪTI UKRAINOS SUDĖTYJA .O UKRAINA KAS JI TOKIA UŽGROBĖ VALDŽIĄ NETEISĖTAI BANDERŲ IR TURTUOLIŲ GAUJA .O SĖDINTIS AKTORIUS VALDŽIOJA KODĖL NEGALĖJO SAVO ŠALĮ PAVERSTI NEUTRALIA TAD JIS NIEKO VERTAS YRA MONETA KURIĄ VALDO KITI IR PROPAGANDOS DALIS .KODĖL NEBUVO PASIRAŠYTA SUTARTIS BALTARUSIJOJA IR VILKINAMA BUVO KODĖL VISI TYLĖJO KAI UKRAINA ŽUDĖ, ŠAUDĖ AŠTUONIS METUS . DONECKE DONBASE . KODĖL NATO TAIP PARŪPO UKRAINA KAD PRIE RUSIJOS SIENOS BOMBAS PASTATYTŲ .O KAS VADOVAUJA NATUI IR VALDO JĄ TAI .USA ..TAD BŪTŲ ĮDOMU PAMATYTI KAI RUSIJA PASTATYTŲ SAVO GINKLUS PRIE AMERIKOS SIENOS.GAL TADA BAIKTŪSI TAS MELAS IR KIRŠINIMAS .
Regina , 2022-08-19 15:34

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.