Sergejus Naryškinas

Užsienio žvalgybos tarnybos direktorius Sergejus Naryškinas ragino rusus nevykti į Europą dėl "biomechanoidų" ir "išpuikusių iškrypėlių"

Šiuolaikinė Europa negali būti patraukli "sveikam žmogui", pareiškė Užsienio žvalgybos tarnybos direktorius Sergejus Naryškinas Maskvoje vykusioje tarptautinio saugumo konferencijoje.

"Dvasiškai ir fiziškai sveikam žmogui iš tikrųjų nemalonu, o kartais net baugu atvykti į Europą - čia išplito tiek daug įvairiausių iškrypimų", - sakė jis.

Naryškinas perspėjo rusus nevykti į Europos šalis, nes, jo nuomone, ten jiems gresia pavojus.

"Žmogus buvo sukurtas pagal Dievo paveikslą ir panašumą, o vakariečiai siekia jį pakeisti visokiais transseksualais ir biomechanoidais", - pažymėjo Naryškinas.

Dėl to SVR direktorius sukritikavo Europos diplomatijos vadovo Josepo Borrello pareiškimą, kuriame jis palygino Europą su žydinčiu sodu, o likusį pasaulį - su džiunglėmis, nors pats Vakarų pareigūnas vėliau atsiprašė už šią frazę.

Pažymėtina, kad SVR direktoriaus šeimos nariai mieliau atostogauja Europoje.

Šių metų balandį jo žmona Tatjana Naryškina buvo pastebėta Paryžiuje.

Vyriausiojo Rusijos žvalgybos pareigūno žmona buvo nufotografuota važiuojanti Rusijos ambasadai priklausančiu S klasės "Mercedes" automobiliu, kainuojančiu 100 tūkst. dolerių. 

Naryškino dukra Veronika mėgsta Graikijos ir Italijos kurortus, o praėjusią vasarą ji keliavo į Turkiją, NATO šalį, rašo "Project".

SVR vadovo šeimos nariams ES sankcijos dar nebuvo taikomos, nors pats Naryškinas buvo įtrauktas į juodąjį sąrašą po 2014 m. įvykdytos Krymo aneksijos.

Tuo metu jis buvo Valstybės Dūmos pirmininkas.

THE MOSCOW TIMES

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder