Vyriausiasis Rusijos alkoholikas: paaiškėjo, kaip Putinas tyčiojosi iš Medvedevo (2)

Rusijos prezidento V. Putino marionetė dažnai yra viešojoje erdvėje. Iš D. Medvedevo lūpų dažnai galima išgirsti dalykų, kurių pats diktatorius nedrįsta sakyti viešai.

Jau kalbėjome apie amžinai neblaivaus Medvedevo vaidmenį Kremliuje.

Dabar Generalinės SVR telegramų kanalas pasidalijo įdomia informacija apie tai, kaip V. Putinas tyčiojasi iš žmogaus, kuris kadaise buvo vadinamas Rusijos prezidentu.

"Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi savotišką humoro jausmą.

Kremliaus sluoksniuose Putino humoras ir pašaipos yra gerai suprantami, tačiau prezidento juokeliai dažnai būna nesuprantami paprastiems Rusijos piliečiams ir išorės stebėtojams.

Pavyzdžiui, pasiųsdamas Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotoją Dmitrijų Medvedevą kaip koordinacinės delegacijos į LNR vadovą su fraze: "Kas geriau gali koordinuoti alkoholikus ir narkomanus, jei ne vyriausiasis Rusijos alkoholikas?" V. Putinas tiesiog pasityčiojo ir iš paties Dmitrijaus Anatoljevičiaus, priversdamas jį įsitraukti į neįvertintą "pelių žaidimą", ir iš delegacijos narių - Bortnikovo, Bastrykino, Krasnovo ir Kirijenkos - pastatydamas Medvedevą kaip klouną ir atvirą keistuolį.

Tyčiojimasis "pokšto" forma yra mėgstamiausias Vladimiro Putino užsiėmimas, ir daugelis procesų Rusijos politikoje tampa suprantami šiuo aspektu."

Tas pats kanalas anksčiau pranešė, kad D. Medvedevas yra viena koja beprotnamyje, o psichiatras jam buvo paskirtas po to, kai jam nepavyko nusižudyti dėl alkoholizmo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder