Zemfira

Zemfira koncerto metu ciniškai išnešė Ukrainos vėliavą į užkulisius (vaizdo įrašas)

(2)

Ukrainietė Kateryna Kozachuk apsilankė rusų dainininkės Zemfiros koncerte Kipre. Mergina pasakojo, kad Ukrainos vėliavą metė tiesiai jai po kojomis, tačiau ši ją išnešė į užkulisius.

Pasak Jekaterinos, Zemfira per koncertą pasakė antikarinę kalbą, todėl ji buvo įsitikinusi, kad jei įmes savo mėlynai geltoną vėliavą, dainininkė ją išskleis scenoje.

Tačiau taip neatsitiko.

"Per jos kalbą ir dainą "Don't Shoot" aš vis tiek apsisprendžiau ir su savo vėliava prasiveržiau pro minią, nes tikėjau jos nuoširdumu.

Ir kai pagaliau man tai pavyko, padėjaqu ją tiesiai jai po kojomis... sekundė, šviesos užgeso, o ji akmeniniu veidu ją paėmė ir išnešė į užkulisius.

Aš ir visa minia pradedame šaukti "karui - ne".

Praėjus penkioms minutėms, ji grįžta į sceną ir toliau dainuoja, tarsi nieko nebūtų nutikę, ir renka gėles iš pirmųjų eilių...

Uždang", - dalijosi savo istorija "Instagram".

Mergina taip pat pridūrė, kad dabar Zemfira jai neegzistuoja.

Ji nusivylė jos poelgiu, todėl pašalina ją iš savo grojaraščio. Ji išreiškė viltį, kad ir kiti ukrainiečiai padarys tą patį.

Zemfiros pozicija dėl karo Ukrainoje

Anksčiau Rusijos valdžios institucijos sudarė "juodąjį sąrašą", į kurį įtraukti Rusijos muzikantai, kurių koncertai pripažinti nepageidaujamais.

Viskas dėl to, kad jie pasmerkė karą Ukrainoje.

Tarp nepageidaujamų buvo Andrejus Makarevičius ("Mašina Vremeni"), Borisas Grebenščikovas ("Akvariumas"), Valerijus Meladze, populiarūs reperiai Face ir Morgensternas, taip pat Zemfira.

Pastaroji dainininkė palaikė Ukrainą keliuose savo vaizdo klipuose, iš kurių vienas buvo skirtas Mariupoliui.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder