Žiniasklaida: Buvusi Putino žmona skubiai parduoda prabangų nekilnojamąjį turtą Ispanijoje

Remiantis įvairiais žiniasklaidos pranešimais, Liudmila Očeretnaja (pirmoje Putino santuokoje) parduoda butus daugiabučių komplekse "Lomas del Rey", nes baiminasi sulaukti Europos Sąjungos sankcijų.

Buvusi Rusijos prezidento Vladimiro Putino žmona Liudmila Putina skubiai atsikrato nekilnojamojo turto Ispanijoje. Apie tai praneša "Politico".

Žiniasklaidos duomenimis, Liudmilai Ochertnajai (buvusiai - Putinai) priklauso du butai gyvenamajame komplekse "Lomas del Rey" (Marbeljoje, Ispanijos pietuose).

Oficialiai butus, kurių bendra vertė - 2,2 mln. eurų, įsigijo Artūras Očeretnas - dabartinis Liudmilos vyras.

Tačiau nemažai žiniasklaidos priemonių išreiškė prielaidą, kad šiam sandoriui jis galėjo panaudoti buvusios V. Putino žmonos pinigus.

Nekilnojamojo turto pardavimo priežastis gali būti Liudmilos baimė patekti į ES sankcijų, numatančių nekilnojamojo turto konfiskavimą, taikymo sritį.

Kas žinoma apie gyvenamąjį kompleksą Lomas del Rey

Gyvenamasis kompleksas "Lomas del Rey" įsikūręs išskirtinėje Marbeljos "Auksinės mylios" teritorijoje, už 1 minutės kelio nuo Karaliaus Abdulazizo mečetės priešais viešbutį "Puente Romano", už 800 metrų nuo paplūdimio ir vos už 5 minučių kelio nuo Puerto Banuso ir Marbeljos miesto centro.

Apartamentų komplekse siūlomi 2 ir 3 miegamųjų butai.

Lomas del Rey, Marbella

Organizatorių nuotr.

Bendras Lomas del Rey apartamentų komplekso, kuriame, kaip praneša žiniasklaida, Putino žmona parduoda savo butus, vaizdas

Teritoriją sudaro 25 000 m2 vaizdingų sodų ir keli baseinai.

Marmuru išklotuose apartamentų vonios kambariuose įrengtos sūkurinės vonios, virtuvėse sumontuota "Siemens" buitinė technika ir grindinis šildymas, o erdvios terasos puikiai tinka poilsiui lauke. Komplekse visą parą veikia apsaugos ir priežiūros personalas.

Vidutinė buto kaina Lomas del Rey komplekse yra 2 mln. 450 tūkst. eurų.

Lomas del Rey, Marbella

Organizatorių nuotr.

Gyvenamasis kompleksas Lomas del Rey Marbeljoje žemėlapyje

Primename, kad sausio 27 d. Europos Sąjunga šešiems mėnesiams pratęsė ekonomines sankcijas Rusijai.

Pirmosios sankcijos Rusijai buvo įvestos 2014 m., kai pastaroji okupavo Krymą ir pradėjo karą Ukrainoje, o 2022 m., po visiškos invazijos, jos buvo gerokai išplėstos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder