Žvalgybos vadovas teigia, kad jau rengiamas planas nuversti Putiną, o karas baigsis dar šiemet

Perversmas, kuriuo siekiama nušalinti Rusijos vadovą Vladimirą Putiną nuo pareigų, matyt, "jau rengiamas", teigia Ukrainos žvalgybos vadovas, kuris taip pat teigia, kad Rusija pralaimės karą su Ukraina iki šių metų pabaigos.

Optimistiškiausiame bet kurio Ukrainos pareigūno vertinime nuo karo pradžios generolas majoras Kyrylo Budanovas pareiškė, kad, jo nuomone, lūžis konflikte įvyks šią vasarą.

36 metų žvalgybos vadas pridūrė, kad planuose galiausiai numatyta, jog V. Putinas taip pat bus nušalintas nuo pareigų.

Generolas Budanovas sakė "Sky News": "Lūžio taškas bus rugpjūčio antroje pusėje. Dauguma aktyvių kovinių veiksmų baigsis iki šių metų pabaigos. Tai galiausiai lems Rusijos Federacijos vadovybės pasikeitimą", ir pridūrė, kad "šis procesas jau prasidėjo".

Jis taip pat teigė, kad 69 metų V. Putinas yra "labai blogos psichologinės ir fizinės būklės", sakydamas, kad jis serga vėžiu ir kitomis ligomis.

Archyvų nuotr.

Fotomontažas iš socialinių tinklų

Apie Kremliaus vadovo sveikatą buvo daug spekuliacijų, o jo akivaizdžiai paburkęs veidas buvo siejamas su steroidais, naudojamais vienai iš daugelio tariamų jo sveikatos problemų gydyti.

Kitas neįvardytas Rusijos oligarchas taip pat pareiškė, kad V. Putinas "labai serga kraujo vėžiu". Šios spėlionės pasirodė žurnalui "New Lines" pasidalijus oligarcho, vadinamo tiesiog "Jurijumi", garso įrašu.

Garso įraše girdėti, kaip oligarchas teigia apie V. Putino sveikatą, pabrėždamas, kad jis kenčia nuo apatinės nugaros dalies problemų, o tai įrodo, kad serga kraujo vėžiu.
 

Archyvų nuotr.

Pastaruoju metu Kremliaus vadovo sveikata buvo kruopščiai tikrinama 

Pasak Oksfordo universiteto endokrinologijos profesoriaus Ashley Grossmano, kraujo vėžys, pavyzdžiui, limfoma ar mieloma, sukelia kaulų ligas, kurios gali paveikti stuburą ir nugarą.

Kai kuriuose teiginiuose taip pat teigiama, kad V. Putinas serga Parkinsono liga, o balandžio mėn. nufilmuotame vaizdo įraše matyti, kaip jis, norėdamas sutramdyti drebančias rankas, griebiasi stalo.

Šią savaitę per Pergalės dienos paradą V. Putinas taip pat buvo pastebėtas nerangiai einantis per Raudonąją aikštę, o tai, kaip spėjama, galėjo būti daroma siekiant paslėpti šlubčiojimą.

Per patriotinę šventę pirmadienį, gegužės 9 d., jis taip pat buvo pastebėtas su antklode ant kelių, nors tą dieną Maskvoje buvo gana šilta.

Sukeldamas dar daugiau gandų apie savo sveikatą, V. Putinas taip pat praleido kasmetines ledo ritulio rungtynes per Rusijos naktinės ledo ritulio lygos nacionalinį festivalį.

Kremliaus vadovas, turintis įprotį per šias rungtynes sklandyti ant ledo, šiemet jas praleido tik antrą kartą nuo 2012 m.

Pastaraisiais metais V. Putino vieši pasirodymai buvo retesni, ypač kai jis ėmėsi papildomų atsargumo priemonių dėl Kovid-19. Jo paranoja dėl Covid taisyklių taip pat buvo siejama su susilpnėjusia imunine sistema dėl tariamos kraujo vėžio diagnozės ir gydymo.

Pasirodžius daugybei ženklų dėl tariamai blogos jo sveikatos, Rusijos reikalų ekspertas Christo Grozevas teigė, kad daugelis vadovaujančių kariškių, saugumo pareigūnų ir oligarchų bičiulių mano, jog V. Putinas miršta arba sunkiai serga.

Po V. Putino grasinimo smogti Ukrainai ir Vakarams branduoliniu ginklu, Ch. Grozevas taip pat teigė, kad įsitikinimai dėl prastos V. Putino sveikatos ir artėjančios mirties reiškia, jog jo artimiausia aplinka greičiausiai nevykdys jokių V. Putino įsakymų žudyti opozicijos priešininkus.
 

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder