Ambient muzikos vakaras "So Weit Wie Noch Nie"

Britų kompozitorius ir atlikėjas Brian Eno teigia, kad ambient muzika siekiama sužadinti ramybę ir apmąstymų erdvę.

Lietuvių kompozitorė ir atlikėja Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė sako, kad ambient muzika – „ta garsinė terpė, o gal net labiau būsena, kurioje lietuvių kūrėjai jaučiasi kaip niekad savi.“

Kovo 31 d. Plikių ir Klaipėdos krašto gyventojai kviečiami į neeilinį muzikos vakarą Plikių Evangelikų Liuteronų Bažnyčioje.

Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos specialusis pedagogas Valentinas Charitonovas, kitiems žinomas Kūdros slapyvardžiu, pristatys išskirtinę ambient ir moderniosios klasikos muzikinę programą.

Sakrali ir istorinė bažnyčios erdvė pasirinkta neatsitiktinai. Plikių Evangelikų Liuteronų bažnyčia nuo seno turi gilias muzikines tradicijas. Dabartinis Plikių evangelikų liuteronų parapijos kunigas Liudvikas Fetingis šioje parapijoje yra ilgiausiai dirbantis dvasininkas.

L. Fetingis Plikiuose dirba nuo įšventinimo 1976 m. Tęsdamas prieškario tradicijas, 1994 m. kunigas subūrė jaunimo chorą „Berželis“, bei Plikių ir Dovilų pučiamųjų instrumentų orkestrą. 2006 m. L. Fetingis sudarė naujausią liuteroniškų giesmių giesmyną, naudojamą visoje Lietuvoje.

Ambient ir moderniosios klasikos garsais bus siekiama sukurti dialogą tarp praeities ir dabarties, kaip harmoningo dviejų laiko sankirtų junginio.

RENGINIO METU BUS RENKAMOS LĖŠOS PAREMTI ROMUALDĄ AGINTĄ, NUKENTĖJUSĮ NUO GAISRO.

Renginio pradžia 19:00val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder