Didžiausią Vaido Baumilos pasirodymą pajūryje apšildys Rūta MUR: laukia super hitai ir magiška naktis

Jau šį savaitgalį, birželio 22-osios vakarą, pajūryje vaizduotę audrins didžiausias Vaido Baumilos šou šią vasarą – „Vasarvidžio naktis“. 

Miškų apsuptyje, vienoje gražiausių koncertinių erdvių Lietuvoje – Klaipėdos Vasaros estradoje – į magišką sceną pirmoji žengs unikalaus balso atlikėja ir dainų autorė Rūta MUR.

„Visada džiugu pasirodyti gimtajame mieste, o ypač tokioje erdvėje kaip Vasaros estrada, pro kurią ne kartą buvo riedėta dviračiu ir svajingai žiūrėta“ –  sako vieną vasaros vidurdienį pajūryje gimusi dainininkė Rūta MUR, kuri neseniai pristatė meilę įamžinantį, vasarai dedikuotą albumą „MERIDIEM“.

Stebukingos nakties vedlys, super hitų „Kunigunda“ ir „Apžavai“ kūrėjas V. Baumila klausytojams taip pat ruošia unikalaus formato reginį.

Pirmą kartą savo karjeroje žiūrovus jis pakvies tapti ne stebėtojais, bet aktyviais nepamirštamo vakaro kūrėjais, kurie galės įkūnyti savo autentiškus vaidmenis.

Blyksint žaltvykslėms ir liepsnų liežuviams, elfai, faunai ir fėjos susitiks su reiveriais, prisiekusiais festivalių lankytojais ir geros lietuviškos muzikos mylėtojai.

„Kviečiu nepabijoti pasileisti plaukus ir kartu sutikti vieną trumpiausių naktų pajūryje. Vasara apskritai vienas magiškiausių metų laikų, kuomet kyla daug kūrybinių idėjų, prie laužo gamtoje gimsta dainos, o vasariški prisiminimai lydi visus metus. Labai simboliška, kad visos magija apsuptos idėjos nuguls šiame šou. “, – sako dainininkas.

Kartu jis priduria, jog burtams suveikus, šios šventės konceptas galėtų virsti ne tik vienetiniu šou, bet ir kasmet augančiu renginiu.

„Vasarvidžio naktis“ – tai daugiau nei muzika. Tai – patirtis, kurioje paslaptinga Joninių energija susitinka su nerūpestinga vasaros atostogų nuotaika. Unikalioje sintezėje gimsta nepamirštama šventė.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder