Kaip turėti sveiką širdį ir švarias kraujagysles be vaistų?

Sausio 17 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje vyks paskaita „Kaip turėti sveiką širdį ir švarias kraujagysles be vaistų?” iš ciklo „Sveika šeima“.

Širdies ir kraujagyslių ligos (ŠKL) Lietuvoje pasiekė epidemijos lygį.  Cholesterolis yra laikomas pagrindiniu Širdies ir kraujagyslių ligos rizikos veiksniu.

Kada cholesterolis tampa „blogiuku“, kokios gerosios jo savybės? Kaip sureguliuoti cholesterolį be vaistų? Homocisteinas – svarbus širdies ir kraujagyslių ligų veiksnys apie kurį nutylima. Kodėl?

Padidėjęs kraujo spaudimas (hipertenzija), ar jis pagydomas? Kam skiriami vaistai nuo spaudimo? Kaip sureguliuoti kraujo spaudimą be vaistų?

Į šiuos ir kitus Jūsų klausimus atsakys paskaitos lektorė – vaistininkė Eglė Žemkauskienė. Eglė studijavo Kauno Medicinos universiteto farmacijos fakultete, 17 metų dirba vaistinėje ir paskutinius 12 metų šviečia Lietuvos visuomenę, skaitydama paskaitas apie maistinių medžiagų svarbą, jų įtaką mūsų sveikatai bei sveikatą be vaistų. 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder