Klaipėdoje – staigmenų kupinas vakarėlis su Jovani, Silvester Belt, Dynoro, Jurga Šeduikyte, Remiu Retro, Senjasa ir Rokku

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje griausmingai praūžė klubine atmosfera alsuojantis vakarėlis „Jovani & Friends“. Iki pat paryčių publika šoko pagal populiariausio šių dienų Lietuvos muzikos prodiuserio ir didžėjaus Jovani žinomiausius šokių muzikos ritmus, o vakaro šeimininkui scenoje talkino ir kiti garsūs Lietuvos atlikėjai.

Gegužės 17 d. vakarą Klaipėdos industrinė renginių erdvė Renginių kombinatas (Dubysos g. 29b) tapo triukšmingiausiu naktiniu klubu visoje Lietuvoje.

Čia išskirtinį vakarėlį Jovani & friends surengė žinomiausias šalies muzikos didžėjus ir prodiuseris - Jovani. Vakaro metu skambėjo populiariausi paties Jovani autoriniai muzikos kūriniai ir garsiausių Lietuvos bei užsienio atlikėjų dainų remiksai. Populiariam didžėjui scenoje talkino ir puikiai Lietuvos publikai pažįstami atlikėjai Remis Retro, Jurga Šeduikytė ir Silvester Belt. Vakarėlio metu scenoje publika turėjo galimybė išvysti ir visame pasaulyje garsų didžėjų Dynoro.

Renginių kombinate publika itin šiltai priėmė Jurgos ir Jovani duetą. Atlikėjai scenoje susirinkusiems padovanojo naujomis muzikinėmis spalvomis suskambusį žinomiausią Jurgos hitą Nebijok.

Itin triukšmingai publika sutiko ir dar vieną vakaro svečią - reperį Remį Retro, kuris kartu su Jovani scenoje atliko lietuviškos muzikos super hitą Iš lėto leidžiasi saulė. Praėjusiais metais šis Remio Retro ir Jovani naujam gyvenimui prikeltas grupės Karališka erdvė kūrinys tapo viena labiausiai grojamų lietuviškų dainų šalies radijo sotyse.

Didžiausia vakaro staigmena publikai tapo dar dviejų itin garsių atlikėjų pasirodymai scenoje, apie kuriuos nebuvo skelbta anksčiau. Vakarėlio Klaipėdoje metu scenoje pasirodė šių metų Eurovizijos Lietuvos atstovas Silvester Belt, kuris kartu su Jovani atliko savo eurovizinę dainą Luktelk. Susirinkusiai publika griausmingai paprašius biso, atlikėjai šį pasirodymą pakartojo dar kartą. Būtent šio vakarėlio Klaipėdoje metu įvyko pirmasis Silvester Belt pasirodymas scenoje po Eurovizijos finalo Malmėje.

Taip pat scenoje publika išvydo ir visame pasaulyje jau spėjusi išgarsėti, iš Lietuvos kilusį didžėjų Dynoro. Vakarėlio metu Jovani garsų bičiulį trumpam pakvietė užlipti ant scenos ir vėliau pats sugrojo pasaulinio pripažinimo sulaukusį Dynoro hitą In My Mind. Dynoro kūrinys In My Mind sulaukė didelio populiarumo įvairiose pasaulio šalyse, o muzikos klausymo platformose šis kūrinys jau perkopė ir milijardo perklausų skaičių.

Prieš šį renginį sakiau, kad norime Klaipėdoje bent vienai nakčiai sukurti geriausią Lietuvoje naktinį klubą. Manau, kad šį tikslą pavyko įgyvendinti su kaupu ir labai noriu padėkoti Klaipėdos publikai už tikrai pašėlusią naktį. Atmosfera nuo pat pirmo iki paskutinio kūrinio buvo fantastinė, po pasirodymo teigė Jovani.

Klaipėdoje Jovani & friends vakarėlio metu prie DJ pulto taip pat stojo ir patyręs didžėjus Rokkas bei pop muzikos atlikėja Senjasa, kuri šį kartą publikai demonstruos savo puikius didžėjavimo įgūdžius.

Pasirodymo Klaipėdoje metu susirinkusieji turėjo galimybę išgirsti ne tik žinomiausius Jovani kūrinius, bet ir naujas bei dar plačiai muzikos gerbėjams nepristatytas Jovani dainas ir remiksus, kurie netolimoje ateityje turėtų užkariauti radijo stočių topų viršūnes.

Lukas Grušeckas & Evelina Sabaliauskaitė. Jovani&Friends

Jovani renginio metu Klaipėdos publikai pirmą kartą paskelbė ir apie savo didžiausią areninį šou pasirodymą, kuris vyks šių metų lapkričio mėnesį Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Renginio organizatoriai džiaugėsi, kad nauja industrinė erdvė Renginių kombinatas“ šiemet klaipėdiečiams ir miesto svečiams turėjo puikias galimybes pasiūlyti itin platų spektrą kokybiškų renginių.

Lukas Grušeckas & Evelina Sabaliauskaitė. Jovani&Friends

Tiek gyvo garso koncertams su sėdimomis vietomis, tiek ir klubinės muzikos vakarėliams pritaikyta nauja erdvė paskutinį pavasario savaitgalį (gegužės 25 d.) kviečia į išskirtinį renginį dailiosios lyties atstovėms „Damos Out“, kuriame koncertuos Lietuvos muzikos žvaigždė Justinas Jarutis.

O jau pirmąjį vasaros savaitgalį (birželio 1 d.) Renginių kombinate klubinės kultūros gerbėjams pasirodymą surengs milžinišką pripažinimą elektroninės muzikos pasaulyje pelnęs didžėjus bei prodiuseris iš Barselonos RAXON.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder