Kovo mėnesį Lietuvoje – jubiliejinis Williamso koncertas bei didžiausias Baumilos karjeros šou

Pirmasis kalendorinio pavasario mėnuo drauge su atbundančia gamta žada ne vieną žinomiausių Lietuvos bei viso pasaulio žvaigždžių pasirodymą. Būtent kovo 10-ąją vyksiantis britų dainininko Robbie Williamso jubiliejinis solinės karjeros koncertas „The XXV Tour“ pretenduoja tapti vienu ryškiausių 2023-ųjų pasirodymų Lietuvoje.
 

Šį mėnesį publiką taip pat džiugins „M.A.M.A. 2022“ apdovanojimuose tris kartus triumfavusio atlikėjo Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“ bei paramos Ukrainai koncertas „Next Stop is Victory“, kurio metu ant scenos pasirodys ryškiausi šios šalies atlikėjai.

Moters dienos proga taip pat netrūks įvairių renginių – kovo 8-ąją vyks didžiausia motyvacinė konferencija „Drąsa gyventi ir veikti“, kurioje savo įkvepiančiomis istorijomis pasidalins įvairius gyvenimo iššūkius įveikę pranešėjai, tarp kurių – ir motyvatorius Nick Vujicic, savo pasirodymą dovanos ir charizmatiškasis Mantas Jankavičius bei neseniai didžiausią savo karjeros šou „Žalgirio“ arenoje surengęs Donatas Montvydas.

Manto Jankavičiaus koncertas „Man pasaulis visas tu“ Kovo 8 d. Vilniuje, kovo 9 d. Klaipėdoje, kovo 10 d. Kaune

Charizmatiškasis atlikėjas Mantas Jankavičius moters dienos proga publikai dovanos tris muzikinius šou – kovo 8 d. Vilniuje, kovo 9 d. Klaipėdoje bei kovo 10 d. Kaune.

Nors, anot atlikėjo, jo pasirodymuose visuomet yra laukiami ir vyrai, tačiau koncerto „Pasaulis man visas tu“ metu ypatingas dėmesys bus skiriamas moterims: „Pasiruoškite ir pasipuoškite, nes jūsų laukia subtilus, neeilinis dėmesys, kuris privers jus pasijusti tikromis vakaro žvaigždėmis“, – sako atlikėjas.

„Man pasaulis visas tu“, pasak Manto, bus didžiausias jo koncertinis šou per pastaruosius penkerius metus. Jame susirinkusieji išgirs puikiai žinomas atlikėjo dainas, tokias kaip „Laisvi drugeliai“, „Čiuožki“ bei „Stok“.

Didžiausia motyvacinė konferencija – „Drąsa gyventi ir veikti“ Kovo 8 d. Kaune Kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks visos dienos konferencija „Drąsa gyventi ir veikti“, skirta ir vyrams, ir moterims.

Konferencijos metu įkvepiančiomis istorijomis ir metodais dalinsis įvairius gyvenimo iššūkius įveikę ir savo sėkmės kelią atradę tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje žinomi pranešėjai: be rankų ir be kojų gimęs motyvatorius Nick Vujicic, padėjęs daugiau kaip 6,5 milijonams žmonių.

Tarp kurių – ir 19 šalių prezidentai, pasaulyje garsus atletas, per 78 dienas ir 14 valandų dviračiu apvažiavęs pasaulį bei pasiekęs Gineso rekordą Mark Beaumont, žinomas Lietuvos verslininkas ir investuotojas Ilja Laurs, patekęs į turtingiausių šalies žmonių sąrašą bei 2013-aisiais išleidęs knygą „Verslas naujai“ ir kiti.

Taip pat konferencijos metu 150 svečių turės galimybę gyvai susitikti su motyvatoriumi Nick Vujicic bei užduoti jam rūpimus klausimus.

Akustinis Donato Montvydo koncertas Kovo 8 d. Kaune
 

Neseniai surengęs vieną didžiausių karjeros pasirodymų Kauno „Žalgirio“ arenoje atlikėjas Donatas Montvydas šįkart kviečia į savo akustinį koncertą, kuris moters dieną, kovo 8-ąją, vyks pramogų klube „Oazė“.

Daugybę muzikos apdovanojimų pelnęs bei keliasdešimt milijonų peržiūrų „Youtube“ kanale turintis atlikėjas susirinkusiems dovanos puikiai žinomus hitus – „Kol vakaras ilgas“, „Kai nieko kito nelieka man“, „Šoku ne vienas“ ir kt. Jaukią vakaro atmosferą kurs ir kartu su D. Montvydu pasirodysianti gyvo garso grupė bei specialiai šiam koncertui suburta apšvietėjų ir video specialistų komanda.

Robbie Williams koncertas „The XXV Tour“ Kovo 10 d. Kaune

Po šešerių metų pertraukos į Lietuvą sugrįžta britų atlikėjas Robbie Williamsas, kuris kovo 10 d. „Žalgirio“ arenoje surengs jubiliejinį solinės karjeros šou „The XXV Tour“. Koncertas, kurio metu dainininkas ne tik atliks visiems gerai žinomus hitus, bet ir pristatys neseniai išleistą albumą „XXV“, sulaukė didžiulės sėkmės – visi bilietai į šį pasirodymą jau išpirkti.

Britų superžvaigždė Lietuvoje viešės trečią kartą – pirmąjį koncertą jis surengė 2015 m. Kaune, antrąjį, tapusį didžiausiu tų metų šou Baltijos šalyse, 2017-aisiais Vilniaus Vingio parke. Daugiau nei prieš du dešimtmečius vaikinų grupėje „Take That“ debiutavęs Robbie Williamsas solo karjerą pradėjo 1996 m. – nuo to laiko jis yra laimėjęs net 18 prestižinių „BRIT“ muzikos apdovanojimų, tris muzikos kanalo „MTV Europe“ apdovanojimus, o praėjusį dešimtmetį jo dainos britų radijo ir televizijos eteryje skambėjo dažniausiai.

Pianisto Richardo Claydermano pasirodymas Kovo 11 d. Vilniuje

Gineso rekordų knygoje sėkmingiausiu pianistu pasaulyje vadinamas Richardas Claydermanas savo pasirodymą pavasarį surengs ir Lietuvoje – milijonus gerbėjų turinčio atlikėjo koncertas Lietuvos nepriklausomybės dieną vyks Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

Daugybę muzikos apdovanojimų pelniusio prancūzų pianisto pasirodymai pritraukia dideles minias gerbėjų visame pasaulyje – viename jo koncertų Japonijoje susirinko net 40 tūkstančių žmonių.

Sostinėje koncertuosiantis Richardas Claydermanas atliks garsiausius savo repertuaro kūrinius – „Ballade Pour Adeline“, „Mariage D‘Amour“, „Love Story“ bei pristatys naujausią savo albumą „Forever Love“. Be garsiausių atlikėjo kompozicijų susirinkusieji išgirs ir naujai suskambusius grupės „Coldplay“ bei atlikėjo Edo Sheerano hitus.

Saulės kliošo koncertas „Norim vėl pamatyti tave“ Kovo 18 d. Kaune
 

Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojanti grupė „Saulės kliošas“ romantiškos muzikos gerbėjus kviečia pavasarį sutikti kartu ir kovo 18 d. atvykti į Kauno „Žalgirio“ areną.

Čia susirinkusiųjų laukia neįpareigojanti kokteilinė aplinka, gera nuotaika, visiems puikiai žinomi hitai bei naujausios „Saulės kliošo“ dainos. „Išskleiski savo žiedus ir susitikime kokteilių, burbuliukų bei muzikos vakare. Žydėkime kartu, kad saulė pavydėtų!“, – kviesdami pasimatyti sako grupės nariai.

Andrey Makarevich kūrybos vakaras Kovo 19 d.

Vilniuje Kovo mėnesį Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vyks žmogumi-orkestru tituluojamo Andrejaus Makarevičiaus kūrybinis vakaras.

Tai – roko muzikantas, poetas, kompozitorius, prodiuseris, televizijos laidų vedėjas, aktorius bei grupės „Mashina Vremeni“ įkūrėjas ir lyderis. Per visą savo karjerą jis išleido net 8 solinius albumus, parašė 9 knygas bei surengė daugybę parodų.

RY X koncertas „European Tour 2023“ Kovo 22 d. Vilniuje
 

Lietuvių pamėgtas australų dainininkas RY X grįžta į Lietuvą – trečią kartą mūsų šalyje koncertuosiantis atlikėjas savo pasirodymą kovo 22 d. surengs Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

Jo metu melodingą muziką atliekantis australas pristatys naujausią savo albumą „Blood Moon“, kuriame – 13 kūrinių, talpinančių tokias emocijas kaip meilė, džiaugsmas, sielvartas ir skausmas.

Anot RY X, naujo albumo dainos atspindi jo paties suvokimą apie save kaip menininką, kuris nuolat mokosi, auga ir su kiekvienais metais sukuria vis daugiau grožio. Publika taip pat išgirs ir naują atlikėjo kūrinį „Oceans“, kurį jis įrašė kartu su Islandijos elektroninės muzikos pasididžiavimu Ólafuru Arnaldsu.

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ ,,Pavasario lygiadienio“ koncertas Kovo 21 d.

Vilniuje Atlikėja Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kviečia nusimesti žiemos rūbą ir pavasarį pasitikti drauge jau tradiciniame, penkioliktus metus iš eilės vyksiančiame „Pavasario lygiadienio“ koncerte.

Kiekvienais metais pasirodymo programa keičiasi – šiemet, be jau girdėtų ir naujų dainų bei su grupe grosiančio styginių kvarteto, „Pavasario lygiadienio“ žiūrovai turės galimybę išvysti ir specialią tapytojo Romualdo Radzevičiaus parodą. Jo sūnus Rokas Radzevičius įsitikinęs, jog tai taps natūralia koncerto dalimi, o galbūt ir naujos tradicijos pradžia.

Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“ Kovo 17 d. Kaune

„M.A.M.A. 2022“ muzikos apdovanojimuose trijose kategorijose triumfavęs atlikėjas Vaidas Baumila kovo mėnesį surengs pirmąjį savo areninį šou. Jame nuskambės garsiausios pastarojo meto dainos bei sėkmingiausi atlikėjo karjeros hitai.

Anot Vaido Baumilos, koncerto programoje ypatingą vietą ras tokie kūriniai kaip „Kunigunda“, „Apžavai“ bei vis dažniau girdimas „Bum ajajai“, o kūrybiniai šou elementai perkels publiką į magišką vietą, kurioje netruks naujų patirčių.

Paramos Ukrainai koncertas „Next Stop is Victory“

Kovo 25 d. Vilniuje Rusijai tęsiant karinius veiksmus prieš Ukrainą, šiai valstybei vis dar labai reikalingas mūsų palaikymas. Siekiant prisidėti prie pergalės bei paremti šios šalies didvyrius, kovo 25 dieną „Compensa“ koncertų salėje organizuojamas paramos koncertas „Next Stop is Victory“, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos sužeistų Ukrainos karių protezams.

Koncerto metu ant scenos pasirodys Europoje ir visame pasaulyje žinomi Ukrainos atlikėjai: NK (Nastya Kamenskikh), užkariavusi Ukrainos ir Lotynų Amerikos širdis hitais „Peligroso“ ir „Elefante“, grupė KAZKA su daina „Плакала“, Anna Trincher su dainomis „Зай“ ir „Не залишай“, aksominio balso savininkė ir įvairių dainų konkursų Lietuvoje dalyvė Evelina Sašenko, 2016 m. Ukrainos „X faktoriaus“ finalininkai „Mountain Breeze“ bei 2018 m. „X faktoriaus“ nugalėtojai „ZBS Band“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder