Muzikinis šou visai šeimai „Frozen Christmas“

Pirmą kartą Klaipėda grandiozinis naujametinis muzikinis šou visai šeimai "Užšaldytos Kalėdos", kurį sukūrė prodiuserių centras "Made in Odessa" (Ukraina).

Tik gruodžio 19 d. koncertų salėje «Švyturio arena klubas», pradžia 18.00 val.

Nesenstanti Andersono animacinio filmo ir pasakos "Sniego karalienė" istorija žiūrovams pristatoma visiškai nauju amplua.

Tai unikalus, jaudinantis, vienintelis ir nepakartojamas šou visai šeimai! Kurinio didingumas, neįtikėtini nuotykiai, daugiau nei 35 personažų, spalvingos dekoracijos, trimačiai žemėlapiai ir vaizdo efektai, ryškūs kostiumai, puiki muzika, svaiginantys akrobatiniai triukai ir moderni choreografija suteiks žiūrovams šventinę nuotaiką!

Neįtikėtinas seserų Helgos, Elzos, Anos ir jų ištikimų draugų Olafo ir Sveno nuotykių tęsinys pagal mylimą animacinį filmuką.

Mūsų herojams teks įžengti į Užburtąjį mišką, tapti liudininkais ilgamečio konflikto tarp Arendellės ir Northuldro tautų, mūšyje susidurti su akmeninėmis pabaisomis, kovoti su miško dvasiomis, sužinoti stebuklingą seserų paslaptį ir patekti į Ahtahalano upės urvą, kuris viską prisimena.

Pakeliui į nuotykius sniego senis filosofas Olafas ir ištikimasis šiaurės elnias Svenas paruošė seriją staigmenų, kurios ne tik prideda jaudinančio siužeto kūriniui, bet ir skiepija meilę šeimos vertybėms.

Spektaklis stebina naujais įvykiais, netikėtais siužeto vingiais ir supažindina žiūrovus su naujais personažais.

Renginio programa:

  • Šventinis žiurovų pasveikinimas foje;

  • Naujųjų metų vakaro spektaklis su 35 pasakos personažais ;

  • Fotosesija su spektaklio herojais.

Tik gruodžio 19 d., koncertų salėje «Švyturio arena klubas»,

pradžia 18.00 val. spektaklio trukmė: 1 val. 20 min.

Pasirodymas vyks rusų kalba.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder