Muzikos festivalis „Mano vasara“ sugrįžta: net keturiuose Lietuvos miestuose savo pasirodymus surengs ryškiausios šalies žvaigždės

6-ąjį sezoną skaičiuojantis muzikos festivalis MANO VASARA sugrįžta bei kviečia visus liepos ir rugpjūčio mėnesiais susitikti net keturiuose Lietuvos miestuose: Telšiuose, Kupiškyje, Jurbarke bei Vilkaviškyje.

Čia susirinkusiųjų laukia nepamirštamas vakaras – daugiau nei pusę dešimtmečio įspūdingus koncertus rengiantys MANO VASARA organizatoriai žada ne tik gerą nuotaiką, bet ir visiems gerai pažįstamų atlikėjų pasirodymus.

Šiemet koncertinio turo programoje bus galima išvysti scenos diva tituluojamos Natalijos Bunkės, Donato Montvydo bei Džordanos Butkutės muzikinius šou, kuriuos šie atliks kartu su gyvo garso grupe, taip pat – Lauro Reinikio, grupių „Patruliai“ ir „Husarai“, Laisvos, Sandros ir Viktoro bei Aurimo ir Dovydo pasirodymus.

Negana to, MANO VASARA sugrįžta ir su išskirtiniu scenos dizainu bei techniniais šviesos ir garso sprendimais, padėsiančiais sukurti dar smagesnę renginio atmosferą.

Šių metų koncertinis turas prasidės liepos 5 d. Telšiuose, liepos 15 d. persikels į Kupiškį, liepos 28 d. – Jurbarką, o finišuos rugpjūčio 11 d. Vilkaviškyje.

MANO VASARA Tavo mieste po atviru dangumi!“, – kviesdami pasimatyti teigia renginio organizatoriai. Bilietus į koncertus galite įsigyti www.bilietai.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder