Pasitinkant vasarą Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas kviečia į „Šlagerių dvikovą“

Artėjant vasarai vis labiau norisi išeiti iš namų, susitikti su ypatingais žmonėmis ir išgirsti gražios kokybiškos muzikos. Jau birželio 9 d., 19 val. Palangos koncertų salėje du charizmatiški dainininkai – Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas pristatys intriguojančią programą, kurią pavadino „Šlagerių dvikova“. 

Išskirtiniai, įvairiapusiai, publikos ypatingai mėgiami atlikėjai susivienijo tam, kad savo ištikimiausius gerbėjus nukeltų į praeitį ir primintų ryškiausius populiariosios klasikos kūrinius.

Programa patiks įvairaus amžiaus klausytojams – nuo paties jauniausio iki vyriausio, meno mėgėjus priartins prie profesionalios muzikos, o tikrus muzikos gurmanus sužavės gaivališka energija ir nauju skambesiu.

Šis koncertas bus puiki proga vienu metu išgirsti du skirtingus balsus ir pamatyti mylimus dainininkus vienoje scenoje.

Ne vienerius metus kartu muzikuojantys atlikėjai sukaupė ilgametę patirtį operos scenoje, yra parengę ne vieną vaidmenį, o greta to dalyvauja įvairiuose projektuose, koncertuoja kaip solistai ir ansamblių dalyviai su geriausiais šalies orkestrais bei chorais, reprezentuoja mūsų šalį užsienyje, pristato ryškiausius lietuviškus opusus.

L. Mikalauskas ir E. Chrebtovas savo koncertuose ypatingą dėmesį skiria publikai ir juos pavergia ne tik kokybišku dainavimu, bet ir betarpišku bendravimu.

Ne išimtis bus ir šį kartą, nes atlikėjai suteiks galimybę savo klausytojams pasijausti koncerto dalimi, įtrauks juos į puikiai pažįstamos muzikos pynę bei kvies muzikuoti kartu.

Mylimų kompozitorių kūryba ir išskirtinė dedikacija Stasiui Povilaičiui nukels renginio svečius į brandžiosios estrados laikus, kuomet žodis ir melodija leido pamilti dainą, legendos kūrė dainas, o dainos – legendas. Seniai girdėtos ir atliktos dainos skambės šiuolaikiškai ir su nauja energija.

„Pažadame gaivų oro gūsį ir tikrą energijos užtaisą kiekvienam. Laikas prabėgs nepastebimai, o jūs išeisite pasikrovę pačių geriausių emocijų“ – sako atlikėjai ir su didžiausiu malonumu kviečia į artėjantį koncertą.

Bilietus į koncertą galima įsigyti: www.bilietai.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder