Po 20-ies metų Kauną sudrebinę „Delfinai“ pasirodys Palangoje

Po 20-ies metų pertraukos į sceną grįžusi ir Kauno „Žalgirio“ areną sudrebinusi grupė „Delfinai“ gerbėjams turi puikių naujienų – Stanislovo Stavickio-Stano ir Viačeslavo Sanino-Sweeto duetas liepos 6-ąją pasirodys Palangoje kartu su atlikėjomis Elena Puidokaite-Atlanta bei Edilija Nikartaite.

 

 

Balandį didžiausioje šalies arenoje „Delfinai“ gerbėjus sugrąžino į pačią grupės pradžią – Stano į sceną žengė kartu su Sweetu, kuris grupę paliko 2004-aisiais. Tūkstantinei miniai pasirodžiusiems „Delfinams“ taip pat talkino ypatingi svečiai – Elena Puidokaitė-Atlanta, Edilija Nikartaitė ir Deividas Zvonkus.

„Tai buvo didžiausias koncertas grupės karjeroje. Buvo neįtikėtina matyti pasikeitusius, tačiau vis dar gerai pažįstamus aktyviausių grupės gerbėjų veidus. Viena moteris laikė plakatą: „šito koncerto laukiau nuo tada, kai buvau aštuonerių“. Žmogus išliko ištikimas mano kurtai muzikai nuo vaikystės, tai tikrai milžiniškas įvertinimas“, – po įspūdingo šou Kaune įspūdžiais dalinosi Stano.

„Delfinai“ – Apie Ją (pasirodymas Kaune):
https://youtu.be/pOT24qff2Fc?si=XbmCfHwnqgOtAAnI

„Sugrįžome vieninteliam vakarui po dvidešimties metų, bet iškart po koncerto užplūdo žinutės su klausimais „kada vėl koncertas?“. Pasitarėme su Sweetu ir nutarėme: „o kodėl ne?“. Tai susimatome liepą pajūryje, kur visi iškelsime vėjui rankas, šoksim, dainuosim ir švęsim Valstybės dieną“, – priduria Stano.

Spontaniškas „Delfinų“ sprendimas surengti dar vieną koncertą puikiai atspindi grupės narius, nes idėja po 20-ies metų sugrįžti į sceną gimė lygiai taip pat – Stano ir Sweetui netikėtai susitikus po daugiau nei dešimtmečio. Liepos 6-ąją, Lietuvos Valstybės dienos vakarą, grupė pasirodys Palangos koncertų salėje.

Paauglystėje apie karjerą ir žinomumą svajoję vaikinai grupę „Delfinai“ įkūrė dar būdami mokykloje, o 11-oje klasėje įrašyta ir 2000 metais išleista daina „Svajonės“ tapo superhitu bei katapultavo grupės narius į šlovę. Grupė skynė apdovanojimus, tapo viena populiariausių Lietuvoje ir iš viso išleido 8 albumus.

„Delfinai“ ir Edilija – Saulė:
https://youtu.be/yySi_OxCmTE?si=Cj53lH2745RxhNbd

Šventinį savaitgalį pajūryje kartu su „Delfinais“ scenoje pasirodys 2000-ųjų žvaigždės Elena Puidokaitė-Atlanta ir Edilija Nikartaitė, o žiūrovai kartu dainuos tokius legendinius hitus, kaip „Saulė“, „Svajonės“, „Kai tu šalia“, „Žvaigždė“, „Žemyn“, „Man reikia tavęs“, „Ačiū tau“, „Apie Ją“, „Viskas bus gerai“ ir daug kitų.

Kaip galima tikėtis iš „Delfinų“, liepos 6-ąją Palangos koncertų salėje žiūrovų lauks ir ypatingų svečių, ir įdomių staigmenų. Pasirodymo pavadinimu „Čia ir Dabar“ bilietus galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder