Svarbiausi 2023-ųjų metų renginiai: nuo išparduotų Robbie Williams ir „Rammstein“ šou iki „Imagine Dragons“, „Scorpions“ ir Justino Jaručio koncertų

Trys Karaliai tradiciškai žymi visų žiemos švenčių pabaigą, kada nupuošiamos eglės ir su kalėdinėmis dekoracijomis atsisveikinama iki kitų metų.

Nepaisant to, tai puiki proga pažvelgti į ateitį ir pasižymėti didžiausius ir geriausius prasidėjusių metų renginius - nuo išparduotų „Rammstein“ ir Robbie Williams šou iki populiariųjų „Imagine Dragons“, „Scorpions“, Justino Jaručio koncertų bei tradicinių muzikos festivalių bei svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonijos.

„Imagine Dragons“ gastrolių „Mercury World Tour“ koncertas

Rugpjūčio 16 d. Vilniuje

Amerikos roko grupė „Imagine Dragons“ oficialiai patvirtino, kad netrukus svečiuosis Lietuvoje. Rokeriai pasaulinių gastrolių „Mercury World Tour“ koncertą mūsų šalyje surengs šių metų rugpjūčio 16-ąją dieną didžiausioje šalyje koncertų erdvėje po atviru dangumi - sostinės Vingio parke.

Superhitų kūrėjai „Imagine Dragons“, pelnę „Grammy“, „Billboard“ ir Amerikos muzikos apdovanojimus, po septynerių metų pertraukos koncertuos Lietuvoje.

„Scorpions“ gastrolių „Rock Believer World Tour“ koncertas

Birželio 19 d. Kaune

Legendinė Vokietijos roko grupė „Scorpions“ po 7 metų pertraukos sugrįžta į Lietuvą ir Kaune surengs išskirtinį pasaulinio turo „Rock Believer“ pasirodymą.

Pasaulinio hito „Wind of Change“ autorių koncertas įvyks šių metų birželio 19 d. „Scorpions“ pelnytai laikoma garsiausia Vokietijos roko grupe per visą istoriją ir viena įtakingiausių 9-ojo dešimtmečio roko grupių pasaulyje. Grupė yra pardavusi per 120 milijonų įrašų ir sugrojusi per 5 tūkst. koncertų visame pasaulyje. 

Justino Jaručio didžiausias karjeros koncertas

Rugsėjo 2 d. Vilniuje

Metų atlikėjo titulą „M.A.M.A." apdovanojimuose pelnęs Justinas Jarutis kviečia į didžiausią savo karjeroje solinį koncertą.

Šių metų rudenį populiarių dainų „Rugpjūtis", „Rami", „Tavęs", „Savęs" ir daugelio kitų hitų autorius surengs grandiozinį pasirodymą didžiausiose šalyje koncertinėje erdvėje po atviru dangumi: rugsėjo 2-ąją dieną Justinas Jarutis koncertuos sostinės Vingio parke.

Vieno geriausio šalies dainų autoriaus ir dainininko šou bus vienintelis Justino Jaručio koncertas 2023-aisiais metais.

Festivalis „Karklė 2023“

Rugpjūčio 11-13 dienomis Karklėje

2010 metais pradėtas organizuoti festivalis „Karklė" daugeliui yra neatsiejama vasaros dalis. Tai vienintelis muzikos festivalis vykstantis Lietuvos pajūryje. Festivalis kasmet pritraukia ne tik žinomiausius Lietuvos ir užsienio atlikėjus, tačiau išskirtinį dėmesį skiria menui ir stengiasi sukurti unikalias patirtis festivalio lankytojams.

Šiemet festivalis „Karklė" vyks rugpjūčio 11-13 dienomis tradicinėje vietoje - Karklėje.

Natalijos Bunkės koncertas „Verta milijono“

Vasario 11 d. Kaune

Lietuvos popmuzikos ikona Natalija Bunkė skelbia išskirtinį ir didžiausią savo koncertą, kuris įvyks šių metų vasario 11 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune. Koncerto metu skambės, tūkstančių širdis pavergę moderniai skambantys populiariausi hitai ir naujos pamėgtos dainos.

Jūsų laukia nepakartojama „Tina Dance“ šokėjų programa, dizainerių kurti kostiumai ir scenografija, specialiai koncertui parengtos vizualizacijos, gyvo garso grupė ir ypatingi žinomų muzikinių svečių pasirodymai.

Muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“

Sausio 27 d. Kaune

Vieną kartą metuose į didžiausią šalies „Žalgirio“ areną suburiantis visus ryškiausius praėjusių metų atlikėjus, garsiausias pramogų pasaulio žvaigždes ir ištikimus lietuviškos muzikos gerbėjus renginys - muzikos apdovanojimai „M.A.M.A. 2022“ jau šių metų sausio 27 d.

Nepamirštamas vakaras su garsiausiomis dainomis, netikėtais pasirodymais ir nesuvaidintomis emocijomis. Muzikos apdovanojimai „M.A.M.A. 2022“ žada įspūdingą ceremoniją, kuris prikaustys visos Lietuvos dėmesį.

„Midsummer Vilnius“ festivalis

Liepos 17-28 d. Vilniuje

Šiemet „Midsummer Vilnius“ festivalis vyks liepos 17-28 dienomis Valdovų rūmų Didžiajame kieme. Dinamiška festivalio programa užtikrins geriausius vasarvydžio vakarus sostinėje po atviru dangumi. Melomanų pripažintų atlikėjų koncertai, scenos menus vienijantys pasirodymai bei vienetinės tarptautinės kolaboracijos – festivalio identiteto dalis.

Violeta Urmana, Kenny Garrett, Fink Orchestra - tai vos keli jau paskelbti koncertai. „Siekiame tapti vasaros kultūrinio Vilniaus širdimi ir kviečiame būti festivalį kuriančia jėga“, – tokią žinutę siunčia „Midsummer Vilnius '23“ komanda.

Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“

Kovo 17 d. Kaune

Vaidas Baumila paskelbė apie pirmąjį savo areninį šou. Užbaigęs įspūdingai produktyvius ir kūrybiškai sėkmingus metus, atlikėjas Vaidas Baumila retenduoja net į šešis muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ titulus: „Metų atlikėjo“, „Metų pop muzikos atlikėjo“, „Metų koncertinio atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „Metų vaizdo klipo“.

Dainininkas džiaugiasi, kad kovo 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs didžiausią karjeroje šou, pavadintą „Apžavai“.

Louis Tomlinson gastrolių „Faith In the Future Tour“ koncertas

Rugsėjo 8 d. Kaune

Patvirtinta, kad rekordinį populiarumą pasiekusios ir veiklą kuriam laikui sustabdžiusios vaikinų grupės „One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas šį rudenį aplankys Lietuvą.

Viena ryškiausių popmuzikos superžvaigždžių ir savitas dainų autorius iš Jungtinės Karalystės mūsų šalyje koncertuos šių metų rugsėjo 8 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“

Spalio 20-22 d. Vilniuje

Superherojų pamėgtas populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“ į Vilnių sugrįš jau penktąjį kartą su dar daugiau staigmenų ir spalio 20-22 d. kvies pasinerti į nepamirštamų įspūdžių savaitgalį.

Naujos, anksčiau nematytos erdvės, įspūdingos filmų ir serialų dekoracijos. Pasaulinio ir lietuviško kino kūrėjų bei aktorių diskusijos, nukeliančios į filmavimo aikšteles. Inovatyviausi technologijų sprendimai kompiuterinių žaidimų erdvėje ir dar neišbandytos pramogos.

E-sporto turnyrai ir įtraukiančios interaktyvios veiklos šeimų erdvėje. Visa tai ir dar daugiau galėsite išvysti po vienos didžiausios Lietuvoje parodų erdvės „Litexpo“ stogu.

Vido Bareikio koncertas „Reivas su orkestru“

Vasario 17 d. Kaune

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis spalio 18–ąją dieną mini lygiai dešimt metų, kuomet dienos šviesą išvydo jo pirmasis albumas „Panda“. Minėdamas solidžią kūrybinės veiklos sukaktį, atlikėjas savo gerbėjams ruošia didžiausią šou.

Jau šių metų vasario 17 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune Vidas Bareikis, kartu su VDU orkestru, surengs šou „Reivas su orkestru“.

Festivalis „Kaunas Jazz 2023“

Balandžio 28 - gegužės 1 dienomis Kaune

Didžiausias Lietuvoje džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ paskelbė pirmuosius 2023-ųjų sezono vardus. Po didžiausio šalyje džiazo festivalio vėliava pasirodys pasaulinė žvaigždė – vienas žymiausių būgnininkų džiazo istorijoje Billy Cobhamas.

Išskirtinis muzikanto pasirodymas šių metų balandžio 28 d. vyks Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Šių metų gegužės 1 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune festivalio kvietimu pasirodys vienas garsiausių pasaulio džiazo dainininkų Kurtas Ellingas.

Festivalio publikai JAV žvaigždė pristatys pasaulinę premjerą – programą, atliekamą su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

„Cirque du Soleil“ šou „OVO“

Birželio 8-11 dienomis Vilniuje

Didžiausia pasaulio cirko trupė „Cirque du Soleil“ turi puikių naujienų – šią vasarą sugrįš į Lietuvą. Didžiulio susidomėjimo sulaukiantis cirkas mūsų šalyje lankysis jau septintą kartą, o šių metų birželio 8-11 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje surengs magiškąjį šou „OVO“.

Pirmąkart 2009 m. Kanadoje pristatytą „OVO“ šou gyvai matė jau per 7 milijonus žmonių - jis buvo surengtas 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse. „OVO“ – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną nuolatinio veiksmo ir trykštančios energijos.

Cirque du Soleil“ trupė į Lietuvoje viešės keturias dienas ir surengs net penkis „OVO“ šou pasirodymus.

Robbie Williams gastrolių „The XXV Tour“ koncertas

Kovo 10 d. Kaune

Britų dainininkas Robbie Williamsas jubiliejinį solinės karjeros šou surengs Lietuvoje. Oficialiai patvirtinta, kad po šešerių metų pertraukos į mūsų šalį sugrįšiantis Robbie Williamsas šių metų kovo 10-ąją dieną koncertuos didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Gastrolėse „The XXV Tour“ populiarusis dainininkas pristatys neseniai išleistą jubiliejinį albumą „XXV“ ir atliks visus populiariausius savo hitus. Britų superžvaigždė Lietuvoje viešės jau trečiąjį kartą.

2015 m. pavasarį Kaune surengtą pirmąjį Robbie Williamso šou lydėjo didžiulė sėkmė: visi bilietai buvo išpirkti per rekordiškai trumpą laiką. Prieš šešerius metus dainininkas surengė grandiozinį pasirodymą Vilniaus Vingio parke, kuris tapo didžiausiu 2017-ųjų šou Baltijos šalyse.

Šiemet kartojasi pirmojo dainininko koncerto mūsų šalyje sėkmė - visi bilietai į Robbie Williamso koncertą išparduoti.

„Rammstein“ gastrolių „Europe Stadium Tour 2023“ koncertas

Gegužės 22 d. Vilniuje

Mūsų šalyje ypač laukiama grupė „Rammstein“ sudrebins Vilnių. Populiarieji Vokietijos industrinio metalo muzikos atstovai 2023-ųjų metų koncertines gastroles Europoje pradės Lietuvoje. „Rammstein“ grandiozinis koncertas ir pirotechnikos šou įvyks šių metų gegužės 22-ąją dieną Vingio parke.

Manoma, kad grupės „Rammstein“ pasiklausyti į didžiausią koncertinę erdvę po atviru dangumi susirinks rekordinis skaičius gerbėjų. Tai bus vienintelis grupės pasirodymas Baltijos šalyse. Visi bilietai į „Rammstein“ koncertą išparduoti.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder