Tinklinis
„Amber-Arlanga“ kibo į atlapus lyderiams

Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose kaip reikiant patampė nervus reguliariojo sezono nugalėtojams „Saaremaa VK“ (Estija) atstovams. Nors gargždiškiai namuose pralaimėjo 1:3 (25:23, 22:25, 17:25, 16:25), tačiau įrodė, kad gali kibti į atlapus šiai galingai Estijos ekipai.

Šis estų klubas yra 2019 metų lygos vicečempionas, o 2020 metais dominavo turnyre, kuris po ketvirtfinalio etapo buvo nutrauktas dėl koronaviruso grėsmės.

„Mums pritrūko daugiau žaidybinių treniruočių kartu. Pirmuose dviejuose setuose buvo daugiau broko nei įprastai, bet žaidėme lygiai, gerai tvarkėmės su priėmimu, buvome gana efektyvūs puolime. Bet antroje mačo pusėje, trečiajame sete dar pirmaujant 13:10, mes tarsi išėjome iš rungtynių. Prasidėjo problemos priėmime. Automatiškai viską pradėjome žaisti per kraštus, o ten mūsų atakos procentas buvo labai prastas. Padarėme milžinišką klaidų skaičių, o žaidžiant prieš tokio lygio komandą tai yra tiesiog neatleistina. Varžovų gynyba tapo mums sunkiai įveikiama ir jie pabėgo į priekį“, - mintimis dalinosi „Amber-Arlangos“ treneris Saulius Matikonis.

Gargždų komandai 15 taškų pelnė Robertas Juchnevičius, 11 - Linas Starkutis, 10 - Patrikas Stankevičius. Estijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Keithas Pupartas (15 tšk.).

„Gaila, kad pralaimėjome, bet žaidėme su aukšto lygio komanda. Patirties trūkumas mums kišo koją setų pabaigose. Trečiajame sete pasijautė, kad varžovai ėmė žaisti geriau. Iki atsakomųjų rungtynių kažką pakeisti bus sudėtinga. Bandysime daugiau žaisti kartu, atsinešti daugiau noro, daugiau emocijos ir daugiau kovos“, - pridūrė „Amber-Arlangos“ žaidėjas Audrius Knašas.

Tuom ketvirtfinalis dar nesibaigė. Gargždiškiai dar turės progą atsirevanšuoti. Ketvirtfinalyje yra kovojama iki dviejų pergalių.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Estijoje. Jei prireiktų trečiųjų rungtynių, jos sekmadienį taip pat vyktų Estijoje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder