Antrame kėlinyje įvarčiais prapliupęs „Žalgiris“ sutriuškino sūduviečius

23-iasis „Optibet A lygos“ turas startavo sostinėje, kur Vilniaus „Žalgiris“ namuose priėmė svečius iš Marijampolės. Antrame kėlinyje vilniečiai prapliupo įvarčiais bei sutriuškino Marijampolės „Sūduvą – rungtynės baigėsi rezultatu 4:0 (0:0).

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvos ėmėsi žalgiriečiai: 6 minutę Marko Miličkovičius smūgiavo iš už baudos aikštelės, Giedrius Zenkevičius žaidė užtikrintai.

Sužaidus kiek ilgiau nei pusė kėlinio puikų perdavimą išorine pėdos dalimi atliko Stipe Vučuras, gerai į baudos aikštelę įkirtęs Adama Fofana smūgiavo šalia vartų.

35 minutę baudos smūgiu varžovus nustebinti bandė Joelis Bopesu, bet kamuolys skriejo tiesiai į Giedriaus Zenkevičiaus rankas.

Tiksint paskutinėms pirmosios dvikovos dalies minutėms J. Bopesu kamuolį pasiuntė link Oliverio Buffo, kurio vienu lietimu atliktas smūgis taiklus nebuvo.

Antrojo kėlinio pradžią vainikavo fantastiškas Yukiyoshi Karashima įvartis – japonas vartininką nuginklavo stipriu smūgiu iš didelio atstumo. Netrukus savąją galimybę turėjo ir Leonardo Vaca, kamuolys prašvilpė šalia vartų.

Įvarčio autorius sukūrė puikią progą L. Vacai, į puolėjo smūgį galva sureagavo G. Zenkevičius, tačiau vos po kelių momentų tas pats futbolininkas atšokusį kamuolį nukreipė į vartų stačiakampį. Intrigą 64 minutę galutinai panaikino Donatas Kazlauskas, kuris po puikaus Adamo Fofanos perdavimo pasižymėjo taikliu smūgiu.

Tai nebuvo viskas: gerą perdavimo iš krašto atliko po keitimo pasirodęs Gustas Jaruševičius, tuo pasinaudojęs L. Vaca pelnė dublį.

Po 23-ojo turo „Žalgiris“, surinkęs 52 taškus, bent jau laikinai pakilo į turnyro lentelės viršūnę, tuo metu sūduviečiai turi 18 taškų ir žengia aštuntoje „Optibet A lygos“ pozicijoje.