Antrojoje Melnragėje - netradicinio sporto paplūdimio festivalis

Geriausiu 2020 metų Klaipėdos sporto renginiu pripažintas netradicinio sporto paplūdimio festivalis grįžta su trenksmu ir šiemet - jau rugpjūčio 1 dieną (sekmadienį) Antrojoje Melnragėje organizuojamas antrasis netradicinio sporto paplūdimio festivalis. Tikimasi, kad ir vėl šis festivalis įtrauks visus šeimos narius - tiek vaikus, tiek jaunimą, tiek jų tėvelius ar net senelius.

Planuojama daugybė smagių sporto rungčių, žaidimų ir konkursų, linksmųjų estafečių ir pramogų. Ir visa tai - nemokamai.

Be to, bus galima laimėti ir įvairiausių prizų.

Renginys Antrojoje Melnragėje prasidės 9 val. Būtent tuo laiku planuojama žinomos jogos mokytojos iš Vilniaus Sigitos Baušytės treniruotė.

Sigita - Ashtanga Yoga Shala Vilnius įkūrėja ir klasikinės ashtanga jogos mokytoja.

„Myliu tai, ką darau, dalinuosi tuo, ką žinau. Noriu perteikti tai, ką esu atradusi geriausia. Noriu žmonėms pateikti visapusiškai kokybišką mankštą. Noriu, kad žmonės šypsotųsi ir gerai jaustųsi“, - sako S. Baušytė.

Nuo 10.15 val. oficialus festivalio atidarymas.

Nuo 10.30 visus zumbos ritmu užkurs energingoji šios srities specialistė Sigita Laurinaitienė.

„Nuo 10.30 iki 13 val. “Family Academy Lab„ mažuosius pakvies į lauko virtuvėlę, kur karaliaus smėlio ir vandens tešlos, statysime ugnikalnius ir sunkvežimių trasą, taip pat bandysime išlaisvinti lede užšaldytus jūrinius gyvūnus. Tai bus šeimų erdvė“, - „Vakarų ekspresui“ pasakojo renginio organizatorė - sveikatingumo studijos „Ginsvė“ vadovė Daiva Palubinskaitė.

Nuo 11 val. vyks „BOOT CAMP“ sporto klubo „Apelsinas“ organizuojamos varžybos, kurių nugalėtojų laukia ekstremalus prizas - pasiplaukiojimas Baltijos jūroje vandens motociklais.

Nuo 11.15 val. organizuojamas virvės traukimas vandenyje.

11.30-15 val. sportinės užduotys visiems: bėgimas „nešu porą“, linksmosios estafetės, kriketas ir vadinamojo sporto karaliaus - futbolo - žaidimas ir rungtys su Klaipėdos futbolo akademijos atstovais.

12-15 val. „Paplūdimio tinklinis kitaip“, kur Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai ves aktyvias veiklas tinklinio aištynuose, mokys tinklinio pagrindų, vyks žaidimai, konkursai.

Renginio metu visi norintieji turės galimybę ne tik pamatyti, kaip žaidžiamas paplūdimio tenisas, tačiau galės ir patys išbandyti šią dinamišką ir azartišką sporto šaką.

Itin smagus ir laukiamas akcentas, jog šiame festivalyje (nuo 12 iki 15 val.) bus suteikta išskirtinė galimybė pabandyti užšokti ant bangos su banglente, padedant SURF STYLE LT profesionalams. Renginio organizatoriai parūpins aprangą ir įrangą. Tiesa, būtent šioje atrakcijoje vietų skaičius yra labai ribotas, tad reikia užsiregistruoti iš anksto el. paštu: [email protected]

„Mes turime puikius gamtinius išteklius - nuostabaus grožio pajūrį, tad ir kilo idėja, jog reikia išnaudoti šią rekreacinę zoną. Mes šiuo renginiu norime skatinti vaikų, jaunimo ir jaunų šeimų fizinį aktyvumą, pasibuvimą kartu gryname ore. Juk smagus ir turiningas laisvalaikis stiprina ir vienija šeimas, sukuria vienybės, bendrumo jausmą. Džiugu, kad šio renginio pagrindinis rėmėjas - Sporto rėmimo fondas. Renginyje veiklos ras visi: tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek jų tėveliai. Tikimės, kad netradicinio sporto paplūdimio festivalis taps tradicinis ir vyks kasmet“, - pabrėžė renginio organizatorė D. Palubinskaitė.

Į renginį planuoja atvykti ir Tomas Martinavičius, kuris kvies visus išbandyti mažai žinomą, tačiau itin azartišką ir įdomią sporto šaką - „Bandwrestling“ (imtynės su specialiomis gumomis).

Renginio dalyviai visas sporto ir pramogų veiklas galės išbandyti nemokamai. Dalyvių registracija - vietoje. „Ateik, dalyvauk ir pramogauk“, - tokiu šūkiu kviečia renginio organizatoriai.

FOTO APRASAS ISTORIJA. Smagios akimirkos iš praėjusiais metais vykusio netradicinio sporto paplūdimio festivalio. Būtent šis renginys Klaipėdos miesto sporto apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu metų sporto renginiu.

FOTO AUTORIUS Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder