Atleidžiama Klaipėdos sporto vadovė Rasa Rumšienė

Beveik dvidešimtmetį Klaipėdos savivaldybėje dirbanti dabartinė Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė ne savo noru turės atsisveikinti su šiuo darbu - ji atleidžiama.

Tai "Vakarų ekspresui" patvirtino pati R. Rumšienė.

"Pranešimus apie atleidimą mes jau gavome, o aš būsiu atleista - kaip parašyta pranešime - nuo rugsėjo 2 dienos. Ne aš viena, yra naikinamas visas Sporto skyrius", - trečiadienį teigė skyriaus vedėja. 

Pasak R. Rumšienės, po pertvarkos jai vietos Savivaldybėje greičiausiai neliks. 

Moteris teigia, jog žinia apie atleidimą jai buvo netikėta, nors panašių minčių anksčiau kilo: "Nuojauta tokia buvo".

Savivaldybėje R. Rumšienė dirba beveik 20 metų, ji Sporto skyriui vadovauja nuo 2018-ųjų gruodžio, ji yra Lietuvos savivaldybių sporto vadovų asociacijos, yra šios organizacijos valdybos narė, buvo kviečiama į Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos darbo grupes sprendžiant nacionalinius sporto klausimus. 

Kodėl patyrusiai specialistei neliks vietos Savivaldybėje, ji siūlė klausti darbdavio. 

"Aš manau, kad reikėtų darbdavio klausti, kodėl tokie žmonės, kaip aš, save atidavę miesto sportui, yra netinkami", - sakė R. Rumšienė.

Kad Savivaldybės administracijos struktūroje rengiami pokyčiai, gegužės 14-osios Tarybos kontrolės komiteto posėdyje patvirtino jos direktorius Andrius Žukas. 

"Struktūra kol kas nėra galutinė ir jos negalima tvirtinti", - tada posėdyje sakė A. Žukas.

Jo teigimu, dabartinė struktūra yra neveiksminga, o po pertvarkos sprendimų priėmimas patobulės. 

"Atėjus į savivaldybę tikrai matome, kad horizontali struktūra - kokia ji buvo iki šiol - tikrai nėra veiksminga ir man, kaip administracijos direktoriui, suvaldyti visus procesus tikrai yra gana sudėtinga, todėl kad informaciją valdo kiekvienas skyrius atskirai. Manau, atsiradus naujai struktūrai, kurti bus dalinai departamentinė, dalinai - horizontali, manau, didelė klausimų dalis bus išspręsta su šia struktūra", - pasakojo A. Žukas.

Jo teigimu, pertvarka rengiama tariantis su skyrių vadovais, o atnaujinta struktūra turėtų būti patvirtinta "per porą savaičių", tačiau šiuo metu tai dar nepadaryta.

Tarybos narys Saulius Budinas komiteto posėdyje teigė, kad naikinamas Sporto skyrius bus sujungtas su padaliniais, kuruojančiais jaunimo ir turizmo klausimus. Tai, anot politiko, atrodo keistai dėl sričių veiklos skirtumų.

"Sujungimai atrodo keistai, vertinant tai, kad tai yra skirtingos sritys ir iššūkiai kitokie", - sakė S. Budinas.

Savivaldybės administracijoje šiuo metu dirba 475 darbuotojai, joje yra 36 skyriai, atskirai veikia Kontrolės ir audito tarnyba, Jaunimo ir bendruomenių reikalų bei Tarpinstitucinio koordinavimo grupės, duomenų apsaugos pareigūnas ir už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingas specialistas.

Gemius

Raktažodžiai
Sidebar placeholder