„Ąžuolo“ taurės varžybose - rekordai ir šeimų kovos

Klaipėdos lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas“ nariai 25-ąjį klubo gyvavimo gimtadienį paminėjo neįprastai - Klaipėdos centriniame stadione vykusiose varžybose dalyvavo ne tik sporto meistrai, bet ir jų vaikai.

Šįkart varžėsi Lietuvos ir Latvijos lengvaatlečiai.

„Puikus, šiltas bendravimas, atkaklios kovos ir 10 naujų Lietuvos rekordų“, - džiaugėsi „Ąžuolo“ sporto klubo pirmininkė Žiedūna Bielinienė.

Ji pasidžiaugė, kad iš jų tris rekordus pasiekė „Ąžuolo“ klubo narės: Algina Vilčinskienė (85-89 amžiaus grupė) nustūmė rutulį 7,13 m (šioje amžiaus grupėje Lietuvos rekordas užfiksuotas pirmą kartą), Natalija Gudauskienė (35-39 amžiaus grupė) nusviedė kūjį 41,70 m (jau trečią kartą pagerino jai pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą) ir užfiksavo svarsčio metimo rekordą - 10,07 m.

Į sportą įtraukė ir vaikus

iškovojo kaunietis Gintautas Misevičius (50-54 amžiaus grupė), pasiekęs Lietuvos kūjo metimo rekordą (58,78 m) ir užfiksavęs geriausią pasaulyje šių metų svarsčio metimo rezultatą - 20,72 m.

Pirmą kartą „Ąžuolo“ taurės varžybose rungėsi ir veteranų vaikai.

Mažeikiškė Sandra Mitkevičienė rungėsi 200 m ir 800 m distancijose, o jos šešiametė dukrytė Urtė bėgo 100 m.

Su gargždiškiais Linara Gruzdiene (aukštis), jos vyru Dariumi Gruzdžiu (rutulys) 100 m bėgo dešimtmetis sūnus Darius ir į aukštį šoko 16-metė dukra Deira.

Klaipėdiečių Vytauto Gudausko (rutulys, kūjis) ir dukart Lietuvos rekordininkės Natalijos Gudauskienės (kūjis, svarstis, diskas) sūnus Dominykas (8 metai) bėgo 100 m.

Ana Kosmakova (ji kiekvienoms „Ąžuolo“ taurės varžyboms užsako ypatingo skonio bulves prie kastinio) ir jos dešimtmetė dukrelė Veronika bėgo 100 m.

Eugenijus Norvaiša su sūnumi Edvinu (16 metų) rungėsi 100 distancijoje, šoko į tolį, trišuolį.

Julija Vanagaitė (14 metų) bėgo 100 m, jos tėtis Virgilijus Vanagas teisėjavo.

Taip pat varžybose dalyvavo „Ąžuolo“ klubo nariai Egidijus Zaniauskas su žmona Asta, Eugenijus Martusevičius, Giedrius Martišauskas, Ramunė Adomaitienė, Svetlana Pugacheva, Valdas Bakūnas, Vladas Zaniauskas ir Vytautas Milius.

Šįsyk tik teisėjavo Klaipėdos pirmoji olimpietė Jadvyga Putinienė, taip pat teisėjavo Aleksandras Ponimatkinas, Algirdas Petravičius, Genovaitė Avižonienė, Justinas Martinkus, mūsų jubiliatai Vidmantas Daujotas ir Vytautas Kasparaitis.

Pasveikino jubiliatus

Šio renginio metu buvo pasveikinti trys jubiliatai, kurie klube yra nuo pat jo įkūrimo: Alginai Vilčinskienei, steigiant klubą, buvo 60, Vytautui Kasparaičiui - 55-eri, o Vidmantui Daujotui - tik 45.

Dabar jiems jau reikia pridėti po 25-erius metus.

A. Vilčinskienei ir V. Kasparaičiui buvo įteikti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos suvenyrai, V. Daujotui - atminimo medalis.

Visiems trims įteiktos Lietuvos sporto meistrų asociacijos „Penki žiedai“ padėkos už reikšmingą indėlį į Lietuvos sporto meistrų asociacijos istoriją.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder