„Barcelona“ ekipai vėl likus be titulų rėžė garsiai: „Viskas pasikeitė išvykus Šarui“

Tomašas Satoranksy sužaidė paskutines rungtynes „Barcelona“ krepšinio komandoje, o po jų garsiai atsivėrė apie situaciją klube, išklydusiame iš titulų kelio. 

„Nepamirškime, kad išvykus Šarui, daug kas čia pasikeitė, – „Gigantes“ citavo 34-erių čeką. – Tikėjausi ilgalaikio su Šarūnu Jasikevičiumi, su Nikola Mirotičiumi... Toks buvo planas, bet taip niekada neįvyko.

Nesitikėjau to. Žinoma, kai atvyko Xavi Pascualis, mes ėmėme žaisti geriau, bet leidome išvykti vienam iš geriausių mūsų žaidėjų.“

T.Satoranksy sielvartą liejo po ką tik pralaimėto Ispanijos čempionato finalo „Valencia“ ekipai.

Tai jau trečias sezonas iš eilės, kurį „Barca“ baigia be jokio trofėjaus. Paskutinį titulą katalonai laimėjo dar treniruojami Š.Jasikevičiaus (2022–2023 m.). Tris sezonus Barselonoje dirbęs Šaras dukart tapo Ispanijos čempionu, laimėjo dvi šalies taures ir visus tris kartus atvedė „Barcelona“ ekipą į Eurolygos finalo ketvertą. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder