Čempionai apdovanoti elektriniais paspirtukais

Kruizinių laivų terminale Klaipėdos krepšinio mokyklos tradiciškai organizuojamas 3x3 gatvės krepšinio turnyras šiemet subūrė per 30 įvairių Lietuvos miestų komandų, o nugalėtojai džiaugėsi vertingais prizais.

Turnyre galėjo dalyvauti visi norintys krepšinio mėgėjai pagal nurodytas amžiaus grupes, be apribojimų.

Dalyviai buvo suskirstyti į 6 amžiaus grupes: 1 grupė - gimę 2013-2014 m., 2 grupė - 2011-2012 m., 3 grupė - 2009-2010 m., 4 grupė - 2007-2008 m., 5 grupė - 2005-2006 m., 6 grupė - 2004 m. ir vyresni. Pastarojoje vyriausių dalyvių grupėje buvo varžomasi dėl krepšininko Simo Galdiko taurės ir vertingų prizų - naujutėlių elektrinių paspirtukų.

Juos iškovojo Plungės „Olimpo“ krepšininkai. Antra liko „Desertų namų“ komanda, treti - „Seni vilkai“.

Įdomu pastebėti, kad komandoms, kurių gretose buvo ir žinomų Klaipėdos bei regiono krepšininkų, ant kulnų lipo ir ketvirtąją vietą iškovojo Klaipėdos irklavimo centro atstovai.

Šioje amžiaus grupėje varžėsi 12 komandų.

TURNYRO AKIMIRKA. Gatvės krepšinio turnyre sporto aistros virė ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir tarp vaikų.

Įsiliejo ir mergaitės

Daug palaikymo sulaukė jaunieji žaidėjai. Tėvai ir seneliai atėjo palaikyti jaunųjų sportininkų bei žaidimo metu dalijo patarimus ir sakė pastabas aikštelėje pasirodžiusiems vaikams. Taip pat turnyre buvo ir mergaičių komanda, kuri sulaukė daug palaikymo iš žiūrovų.

Merginos dalyvavo su metais jaunesniais berniukais.

Žiūrovai taip pat galėjo savo jėgas išbandyti tritaškių ir baudų metimų konkursuose bei laimėti vertingų prizų.

Snaiperių konkurso tarp jaunesnių dalyvių laimėtojas Jonas Zabitis iš Palangos sporto mokyklos laimėjo vertingą prizą - naujutėlaitį dviratį.

O tarp 2004 metais gimusių ir vyresnių dalyvių taikliausias buvęs Šarūnas Tiškus (Kretingos sporto mokykla) džiaugėsi laimėtu elektriniu paspirtuku.

Kamuolius snaiperio konkurso dalyviams padavinėjo speciali kamuolių šaudymo mašina.

Šį gatvės krepšinio turnyrą jau daugiau nei tuziną metų organizuojantis Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas „Vakarų ekspresui“ sakė, kad malonu ir tai, jog į krepšinio batalijas įsitraukia ne tik įvairių Lietuvos miestų atstovai, bet ir iš užsienio grįžę Lietuvos emigrantai.

Kiekvienam dalyviui buvo įteikti turnyro marškinėliai, pakvietimai į sporto klubą „Apelsinas“, nugalėtojams - „Molten“ kamuoliai, medaliai, pakvietimai į Klaipėdos baseiną, pasiplaukiojimai baidarėmis ir kiti vertingi rėmėjų prizai.

Vaikai nori sportuoti

L. Šapkauskas sakė, kad po šio turnyro jau prasidėjo intensyvus pasiruošimas naujam krepšinio sezonui.

„Jau dirbame ne tik lauke, bet ir sporto salėse. Anksčiau naujas vaikų grupes pradėdavome rinkti rugsėjo mėnesio pradžioje, tačiau karantinai ir COVID-19 situacija pakoregavo mūsų tvarkaraščius“, - sakė L. Šapkauskas.

„Visi vaikai nori sportuoti ir judėti jau dabar. Sulaukiame daug tėvelių prašymų pradėti sportuoti, kol neprasidėjo dar viena koronaviruso banga ir neuždarė vaikams sporto salių“, - paaiškino L. Šapkauskas.

Jis sakė, kad į Klaipėdos krepšinio mokyklą priima naujus vaikus nuo šešerių metukų.

„Daugiau informacijos apie trenerius, naujas grupes ir priėmimo į treniruotes sąlygas galima sužinoti Klaipėdos krepšinio mokyklos oficialioje interneto svetainėje www.krepsiniomokykla.lt.

Reaguodami į tėvelių pageidavimus ir prašymus, prisitaikome. Dirbame vasarą, kad tik mūsų jaunoji karta kuo daugiau judėtų ir sportuotų, juk fizinis aktyvumas ir judesys - geriausias vaistas nuo visų ligų“, - pabrėžė L. Šapkauskas.

TAIKLIARANKIS. Snaiperių konkurso tarp jaunesnių dalyvių laimėtojas Jonas Zabitis iš Palangos sporto mokyklos laimėjo vertingą prizą - dviratį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder