Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergalingai

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pergalingai pradėjo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa.

Lietuvio klubas namie 126:123 (29:29, 26:32, 36:29, 35:33) palaužė titulą ginančius San Fransisko „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Likus žaisti 4 minutes „Kings“ pirmavo minimaliai (115:114), tačiau tuomet padidino pranašumą – 122:116. „Warriors“ priartėjo (121:123), De’Aaronas Foxas pataikė vieną baudą (124:121), o Stephenas Curry dar labiau sumažino atsilikimą – 123:124. Malikas Monkas pataikė svarbias baudas (126:123), o paskutinių sekundžių S.Curry metimas nebuvo taiklus.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 12 taškų (5/16 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 16 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

Puikiai žaidė De’Aaronas Foxas, kuris per 40 minučių įmetė 38 taškus (9/19 dvit., 4/8 trit., 8/12 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Tai buvo pirmosios šio krepšininko rungtynės atkrintamosiose varžybose karjeroje, o Sakramento klubas į jas sugrįžo po 16 metų pertraukos.

Atkrintamųjų jaudulys slėgė „Kings“ krepšininkus, kurie prametė pirmuosius 7 tritaškius, tačiau vėliau iš viso realizavo 12 iš 32 bandymų (38 proc.).

San Fransisko komandai po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos padėjo Andrew Wigginsas – puolėjas per daugiau nei 28 minutes pelnė 17 taškų (7/16 metimai) atkovojo 3 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 38 (13/27 metimai), Malikas Monkas 32 (8/13 metimai), Trey Lylesas 16 (4/6 trit.), Harrisonas Barnesas 13 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis 12 (16 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (6/14 trit.), Klay’us Thompsonas 21 (5/14 trit.), Andrew Wigginsas (1/8 trit.) ir Jordanas Poole’as po 17, Donte DeVincenzo 10.