„Dragūnas“ iškovojo kelialapį į pusfinalį

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai sėkmingai tęsia kelionę trečiojo 2020-2021 metų sezono trofėjaus link. Artūro Juškėno auklėtiniai, kurie šį sezoną jau iškovojo Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurę ir Baltijos rankinio lygos čempionų trofėjų, prasibrovė ir į Lietuvos rankinio lygos (LRL) pusfinalį.

Klaipėdiečiai LRL ketvirtfinalyje dukart dviženkliu skirtumu - Klaipėdoje rezultatu 44:28 (23:13) ir Šiauliuose rezultatu 43:32 (22:17) nukovė Šiaulių „SC Dubysos“ rankininkus.

„Dragūno“ vyr. treneris A. Juškėnas po antrosios dvikovos Šiauliuose gyrė savo auklėtinius.

„Į aikštelę išėjome susikaupę, tik pirmame kėlinyje sunkiau sekėsi vartininkams. Kol kas neturime Benedikto Pakalniškio, kuris Baltijos lygos finale patyrė traumą, todėl vartus gynė jaunieji vartininkai Mantas Stankaitis ir Reinartas Pašilis. Jie pirmame kėlinyje šiek tiek nesusitvarkė, nors gynyba dirbo gerai, dėl to toks įdomus pirmojo kėlinio rezultatas. Antrame kėlinyje viskas buvo atvirkščiai - gynyba buvo prastesnė, bet puikus Manto žaidimas leido sužaisti atkarpą 11:1 ir pasiekti 15 įvarčių persvarą“, - rungtynes apžvelgė „Dragūno“ vyr. treneris.

„Dragūnui“ 7 įvarčius (1 iš 7 m) įmetė Lukas Juškėnas, po 6 - Danylo Hlushak, Mykolas Lapiniauskas ir Benas Butkus, 5 pridėjo Gabrielius Virbauskas, po 3 - Arvydas Bučius, Deividas Virbauskas ir Tomas Drakšas, 2 (1 iš 7 m) - Rokas Palskys, po 1 - Orestas Biknius ir Gytis Šmantauskas.

„Dubysos“ gretose rezultatyviausias buvo 9 įvarčius pelnęs Aivaras Budrys, 6 (1 iš 7 m) įmetė Ugnius Ivanovas, 5 - Tomas Baliutavičius, po 4 - Povilas Šalna ir Gedvinas Jocas, po 2 - Domantas Stripeika ir Justas Mielenis.

„Dragūno“ pusfinalio varžovas kol kas dar nėra aiškus, nors tikėtina, kad klaipėdiečiams teks susitikti su Alytaus „Varsa-Stronglasu“.

Pastarieji pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Panevėžio „Grifą“ nukovė užtikrintai rezultatu 36:21 (16:13). Antrosios rungtynės vyks balandžio 24 dieną (šeštadienį) Panevėžyje.

Jei alytiškiai ir vėl iškovos pergalę, tuomet žengs į pusfinalį ir jame kausis su „Dragūnu“.

Pirmosios pusfinalių rungtynės suplanuotos gegužės 5 d. Jame bus kovojama iki dviejų pergalių.

„Alytaus komanda demonstruoja tikrai gerą formą. Jų rungtynės su estais “Serviti„ Baltijos lygos finalo ketverte buvo aukšto lygio. Manau, bus rimta dvikova, kuriai reikia ruoštis“, - pabrėžė A. Juškėnas.

Kitame pusfinalyje susitiks Vilniaus „Šviesos“ ir HC „Utena“ poros nugalėtojas ir Kauno „Granito-Kario“ bei HC „Vilnius“ poros nugalėtojas.