„Euro 2024“: įžvalgos, prognozės ir pirmieji rezultatai

(1)

Vokietijoje vykstantis Europos futbolo čempionatas kaitina aistras: tarp pirmųjų rezultatų labai didelių staigmenų neužfiksuota, tačiau kai kurių rinktinių žaidimas futbolo ekspertams sudaro kiek blankoką vaizdą.

Tarp tokių - žvaigždžių kupina Anglijos rinktinė, kuri pirmose rungtynėse vos išsikapstė prieš serbus - 1:0 (1:0).

Nors anglai įvartį pasiekė gana anksti - 13-ąją min. pasižymėjo Jude'as Bellinghamas, tačiau šios rinktinės, kuri priskiriama prie favoritų, žaidimas buvo blankokas.

„Žinoma, vien iš pirmųjų rungtynių kažką spręsti sunku, bet iš anglų tikėjausi kur kas solidesnio žaidimo. Rezultatas turėjo būti tikrai kitoks. Aš prijaučiu Anglijos futbolui ir priskyriau juos prie favoritų, bet kol kas jų žaidimas - prastas.

Juk turi tiek futbolo žvaigždžių, kad net būrį jų paliko už rinktinės ribų“, - su „Vakarų ekspresu“ savo įžvalgomis dalijosi Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos (KLFF) prezidentas Rimantas Žvingilas.

Euro24
UEFA.com nuotr. Anglijos rinktinė (balti marškinėliai) pirmajame susitikime vos išvargo pergalę prieš serbus.

Visgi jis teigė, kad palaikys anglus ir toliau, bei tikisi, kad ši rinktinė įsivažiuos.

"Ne pirmus metus palaikau anglus, belgus, ukrainiečius. Norėčiau, kad šioms rinktinėms sektųsi. Žinoma, tarp favoritų, galinčių laimėti čempionatą, ir Europos čempionato šeimininkai - vokiečiai, taip pat gali tai padaryti ir prancūzai. Norėtųsi, kad iššautų ir ukrainiečiai, slovėnai. Matysime, kaip viskas klostysis toliau.

Europos futbolo čempionatas - atgaiva sielai. Visas dienas po darbų esu prilipęs prie TV ekrano, įdėmiai seku įvykius. Nors Lietuvos rinktinė nerungtyniauja, tačiau yra ką palaikyti ir kuo grožėtis. Tai - puiki sporto šventė. Gaila, kad šiemet dėl užimtumo negaliu nuvykti į Vokietiją ir tai pamatyti iš stadiono tribūnų.

Net ir stebint per TV, jaučiasi atmosfera, emocijos, džiaugiasi širdis, kai matai sausakimšus žiūrovų stadionus. Milijonai žmonių visą mėnesį gyvens futbolo ritmu ir tai - nuostabu", - akcentavo R. Žvingilas.

Pirmųjų trijų dienų „Euro 2024“ rezultatai:

Vokietija - Škotija - 5:1

Vengrija - Šveicarija - 1:3

Ispanija - Kroatija - 3:0

Italija - Albanija - 2:1

Lenkija - Nyderlandai - 1:2

Slovėnija - Danija - 1:1

Serbija - Anglija - 0:1

2024 metų Europos futbolo čempionato birželio 18 d. (antradienis) dvikovos:

19.00 Turkija - Sakartvelas

22.00 Portugalija - Čekija

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder