Graikijoje - kovingumo pavyzdys ir suspindusi bronza

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė žibėjo Graikijos Ioso saloje vykusiame pasaulinio lygio „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre - iškovoti bronzos medaliai ir 320 pasaulio reitingo taškų.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės iš pradžių laimėjo abu mačus C grupėje ir tiesiausiu keliu pateko į ketvirtfinalį.

Grupės pusfinalyje pasaulio ir Europos jaunimo čempionatuose ne kartą pergales skynusi viena geriausių Lietuvos tinklininkių I. Dumbauskaitė kartu su G. Grudzinskaitė rezultatu 2-1 (21:11, 21:23, 15:8) palaužė švedes Kristiną Thurin ir Susanną Thurin ir grupės finale 2-0 (21:17, 21:14) nepaliko didesnių vilčių aukštesnį reitingą turėjusioms kanadietėms Alinai Dormann ir Amandai Harnett.

Kitą dieną Klaipėdos atstovės pratęsė pergalių seriją - 2-0 (21:19, 21:15) nugalėjo suomes Idą Sinisalo ir Sarą Sinisalo ir žengė į turnyro pusfinalį.

Čia mūsiškių laukė slovėnės Tjasa Kotnik ir Tajda Lovšin. Ši Slovėnijos pora birželio pradžioje užėmė antrąją vietą Klaipėdoje vykusiame analogiškame „Pro Beach Tour Futures“ turnyre, kai finale 0-2 pralaimėjo kitai Lietuvos porai Monikai Paulikienei ir Erikai Kliokmanaitei.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Graikijoje slovėnėms kaip reikiant kibo į atlapus - iš pradžių pasidalijo po pergalę, tačiau lemiamą setą po itin nuožmios kovos rezultatu 15:13 laimėjo slovėnės. Jos ir žengė į finalą.

I. Dumbauskaitė su G. Grudzinskaite kilo į kovą mažajame finale su lenkėmis Katarzyna Kociolek ir Marta Lodej. Čia Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės savo sėkmės paukštės jau nepaleido - kovą dėl medalių laimėjo rezultatu 2-1 (17:21, 21:10, 16:14).

Įdomu tai, kad mūsų bronzinės prizininkės mažajame finale pademonstravo neeilinį charakterį: lemiamame sete, kuriame kaunamasi iki 15 taškų arba esant lygiam rezultatui iki 2 taškų skirtumo, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės iš pradžių atsiliko 11:14, tačiau sugebėjo nebesuklysti, išlygino rezultatą 14:14 ir galiausiai išplėšė pergalę 16:14.

Džiugu, kad kovingosios Klaipėdos pliažo tinklinio atstovės I. Dumbauskaitė ir G. Grudzinskaitė dar kartą įrodė, kad mūsų tinklinio lygis - aukštas, o pergalių siekis ir charakteris - išskirtinis.

Graikijoje pasaulinio lygio turnyre buvo matomas ir Klaipėdos vardas: ant rankų mūsų tinklininkės ryši juosteles su Klaipėdos miesto pavadinimu ir simbolika, taip dar kartą pabrėždamos, kad atstovauja ne bet kam, o Klaipėdai.

SU MEDALIAIS. Pasaulinio lygio „Pro Beach Tour Futures“ turnyre Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė džiaugėsi iškovojusios bronzos medalius. Asmeninio archyvo nuotr.

SU MEDALIAIS. Pasaulinio lygio „Pro Beach Tour Futures“ turnyre Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė džiaugėsi iškovojusios bronzos medalius. Asmeninio archyvo nuotr.

 

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder