Istorinę pergalę iškovojusiam Edui Butvilui - Klaipėdos miesto padėka

Iš Paryžiaus su istoriniu - jaunių „Didžiojo kirčio“ teniso turnyro - nugalėtojo trofėjumi į Klaipėdą grįžęs 17-metis mūsų teniso perliukas Edas Butvilas šiltai sutiktas miesto rotušėje.

Čia jį miesto sporto bendruomenės vardu pasveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

„Pats turbūt dabar esi ryškiausia Klaipėdos ir Lietuvos sporto žvaigždė būtent teniso orbitoje. Miesto vardu sveikinu, dėkoju už tą pasiaukojamą darbą ir koncentraciją į tikslo siekimą. Tai tikrai įkvepiantis pavyzdys visiems.

Tu rašai naują Lietuvos teniso istorijos puslapį, kuriame, labai smagu, Klaipėdos vardas yra pačioje aukščiausioje ir garbingiausioje pozicijoje“, - kalbėjo Klaipėdos miesto meras.

Jam antrino Klaipėdos sporto vadovė R. Rumšienė.

„Norėtume padėkoti už jūsų pastangas ir tas geras emocijas. Tas aukštų rezultatų rodymas įpareigoja miestą pagelbėti ir toliau siekti naujų pergalių. Stengsimės prisidėti pagal miesto galimybes“, - sakė R. Rumšienė.

„Vakarų eksprese“ jau rašėme, kad Edas kartu su bendraamžiu kroatu Mili Poljičaku triumfavo Paryžiuje vykusiame „Roland Garros“ jaunių dvejetų turnyre.

Jie finale rezultatu 6:4, 6:0 nugalėjo metais vyresnius varžovus iš Peru - Gonzalo Bueno ir Ignacio Buse.

Tai jau antroji E. Butvilo pergalė jaunių „Didžiojo kirčio“ turnyruose.

Jau ne kartą rašėme, kad E. Butvilas nuskambėjo per visą pasaulį, kai 2021 metais kartu su Ispanijos tenisininku Alejandro Manzanera Pertusa triumfavo Vimbldono aštuoniolikmečių dvejetų varžybose.

„Vėl ruošiuosi Vimbldono turnyrui. Jis vyks jau liepos mėnesį. Labai norėtųsi apginti šį titulą“, - susitikimo metu Klaipėdos merui sakė E. Butvilas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder