Jaunučiams karatistams - arti 30 medalių

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos karatė kiokušin jaunučių (U-16) čempionate Klaipėdos karatistai iš „Shodan“ ir „Okinavos“ klubų iškovojo arti 30 medalių.

Kata rungtyje (technikos demonstravimas) iš „Okinavos“ (prezidentė Diana Mačiūtė) auklėtinių geriausiu pripažintas žinomo kūno rengybos specialisto Mindaugo Kvasio ir jo žmonos, sportinių šokių atstovės Jūros Laivytės sportiškasis sūnus Nikas Kvasys. Pastarasis žibėjo ir kumitė varžybose (kova su priešininku) - tapo vicečempionu.

Vicečempiono laurai kata varžybose atiteko Niko treniruočių draugui Tautvydui Rutei.

Sporto klubas „Okinava“ turėjo unikalią galimybę pademonstruoti parodomąją programą šiame čempionate, kurią atliko Rūta Vaicekauskaitė ir Matas Sasnauskas.

„Shodan“ mokyklos (prezidentas Lukas Kubilius) sportininkai U-16 čempionate iškovojo net 24 medalius: po 6 aukso ir sidabro bei 12 bronzos.

Aukso medalius iš shodaniečių skirtingose svorio grupėse iškovojo Vilgailė Mališkaitė, Martin Kumpis, Erika Petrikaitė, Gintarė Šarkauskaitė, Gratas Tamošiūnas ir Titas Špėgis.

Vicečempionais tapo Urtė Saunoriūtė, Aušvydas Špokauskas, Aronas Valašinas, Klaidas Andriukaitis, Donatas Zeigis ir Živilė Bružaitė (kata).

Bronzos medalius iškovojo Ieva Krenciūtė, Viktorija Gulianova, Rebeka Krylova (kata ir kumitė) Nedas Mockus, Aridas Simaitis, Danielius Sudeikis, Gustas Petrošius (kata ir kumitė), Martin Kumpis (kata), Martynas Jonelis ir Danil Grigorjev.

Visi bronzos laimėtojai tapo kandidatais į Lietuvos rinktinę, o finalininkai pateko į Lietuvos rinktinę ir turės galimybę dalyvauti Europos čempionate, kuris šiais metais vyks lapkričio 13-14 dienomis Oradea, Rumunijoje.

DAUG MEDALIŲ. Gausi „Shodan“ komanda dalyvavo Lietuvos U-16 čempionate. Jie iškovojo net 24 medalius. Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder