Kaune bus surengtas pasaulio jaunių čempionatas, vyrų rinktinė vyks į Estiją

Ateinančiais metais Lietuvoje bus surengtas pasaulio jaunių iki 18 metų IB diviziono čempionatas.

Penktadienį paaiškėjo, jog Lietuva iškovojo teisę surengti pasaulio jaunių čempionatą. Praėjusiame sezone sidabro medalius šiame divizione iškovojusiems Lietuvos ledo ritulininkams šį kartą bus galimybė parodyti savo sugebėjimus Kaune.

Į Kauną kitąmet atvyks Japonijos, Estijos, Prancūzijos, Pietų Korėjos ir Lenkijos rinktinės. Čempionatas bus surengtas balandžio 13-19 dienomis.

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinei teks kautis Estijoje. Praėjusį mėnesį Lietuvoje vykusios kovos bus perkeltos į Estijos sostinę Taliną, o turnyras bus surengtas balandžio 26 – gegužės 2 dienomis.

Lietuviams šį kartą teks kautis su Vilniuje jau matytomis Estijos, Kinijos ir Ispanijos rinktinėmis. Iš aukštesnio diviziono prisijungs Pietų Korėja, o iš žemesniojo pakilo Kroatija.

Tuo tarpu Lietuvos moterų rinktinė IIIA diviziono rango turnyre kovos Serbijoje. Be šeimininkių jos kovo 2-8 dienomis kausis su Rumunija, Kroatija, Pietų Afrikos Respublika ir Tailandu.

Į Kroatiją vyks Lietuvos U-20 rinktinė. Ten ji IIA divizione išbandys jėgas su šeimininkais kroatais, Didžiosios Britanijos, Kinijos, Nyderlandų ir Rumunijos rinktinėmis. Turnyro kovos numatytos 2025-ųjų metų starte – sausio 6-12 dienomis

Pasaulio čempionate planuojamas ir Lietuvos U-18 merginų rinktinės debiutas, kuri savo kelią pradėtų nuo III diviziono. Tiesa, kol kas neaiški nei pirmenybių data, nei kur vyktų turnyras. Į jį planuoja vykti Rumunijos, Tailando ir Kroatijos ledo ritulininkės.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder