Kazys Maksvytis prieš Lietuvos rinktinės kovą „Švyturio“ arenoje: „Visi žinome kokia Klaipėdoje gera atmosfera“

Šiandien 19.30 val. „Švyturio“ arenoje Lietuvos krepšinio rinktinė su savo veidliu, puikiai Klaipėdai žinomu treneriu Kaziu Maksvyčiu kils į pasaulio čempionato atrankos dvikovą su Čekijos rinktine.

„Kiek žinau, beveik visi bilietai į šias rungtynes išparduoti, taip kad bus smagu žaisti. Žinau, kokia čia gera atmosfera“, - pabrėžė K. Maksvytis.

Lietuvos rinktinė į Klaipėdą atvyko vėliau nei planuota – tik sekmadienį. To priežastis – vėlavo lėktuvų skrydžiai iš Bulgarijos.

„Kelionė gavosi sunki, neplanuotai sunki, kadangi vėlavo lėktuvų skrydžiai ir pavėlavome į skrydį iš Varšuvos į Vilnių. Oro linijos pasiūlė skrydį tik kitą dieną arba už dviejų dienų. Reikėjo pratęsti savo kelionę ir grįžti į Lietuvą iš Varšuvos autobusu. Žaidžiame Klaipėdoje, tai dar porą valandų praradome kelionėje į Klaipėdą. Kelionė buvo sunki“, akcentavo K. Maksvytis.

Visgi, K. Maksvytis tiki, kad Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyrai Klaipėdoje pademonstruos gerą krepšinio lygį ir nenuvils savo sirgalių.

„Pasitreniravome ir, manau, kad būsime pasiruošę“, - apie vakaro dvikovą kalbėjo K. Maksvytis.

„Čekų pranašumas, jog jie žaidžia kartu ne vienerius metus kartu, o mes vis buriame naują rinktinę, bet manau, kad visai neblogai pavyko suburti ir tie vyrai, kurie yra, bus pasiruošę kautis dėl pergalės. Žaidėjai susirenka per savo atostogas vasarą, žaidžia už Lietuvą. Vienas iš atlygių už tą žaidimą yra sirgaliai. Žaidimas dėl sirgalių, žaidimas dėl Lietuvos vėliavos. Taip, kad bus smagu, ypač, kuomet sužinojome, jog susirinks pilna salė“, – akcentavo treneris treneris.

Šįvakar Klaipėdoje vyksiančios rungtynės bus ir tam tikras Lietuvos krepšinio šimtmečio proga skirtas akcentas – po dviejų kėlinių į aikštę žengs ir bus pagerbta būrys Klaipėdos krepšiniui nusipelniusių asmenų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder