Lietuvos rinktinė

Ketvirta pergalė iš eilės ir sidabras jau kišenėje: neklumpantys lietuviai atsidūrė per žingsnį nuo aukso

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė laimėjo ir ketvirtąsias rungtynes „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyre.

Lietuvos ledo ritulininkai trečiadienį ketvirtojo turo rungtynėse 3:0 nugalėjo Kinijos ledo ritulininkus.

Ši pergalė garantavo sidabrą, o paskutiniame ture su taškų taip pat nepraradusiais ukrainiečiais lietuviai kausis dėl aukso ir kelialapio aukštyn.

Lietuvos rinktinės puolimą šiose rungtynėse vėl užvedė Markas Kaleinikovas.

Puolėjas penktąją minutę įvarčiu išvedė lietuvius į priekį (04:10, rez. perd. Ugnius Čižas, Paulius Gintautas).

Nepaisant greito įvarčio, padidinti savo persvaros Lietuvos rinktinei nepavyko iki pat trečiojo kėlinio.

Tiesa, varžovams pasižymėti taip pat nepavyko, o visus jų bandymus neutralizavo antrąjį kartą šiame čempionate įvarčių nepraleidęs Mantas Armalis.

Prasidėjus antrajam kėliniui į oponentų zoną įkirto Paulius Gintautas, kuris suklaidino gynėją ir pasiuntė ritulį vartininkui nepatogia trajektorija, o po metimo ritulys atsidūrė vartuose (40:53, rez. perd. U. Čižas, Edgaras Protčenko).

Iki rungtynių finišo likus vos sekundei, buvo skirtas baudinys į Kinijos rinktinės vartus. Jį realizuoti stojo Martynas Grinius, kuris užtikrintai suklaidino oponentų vartininką ir pelnė savo pirmąjį įvartį šiame čempionate (59:59).

Rytoj „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyre – poilsio diena.

Paskutinės rungtynės „Twinsbet“ arenoje startuos penktadienį, 19:30 val. Lietuvos rinktinės laukia kova dėl aukso medalių su Ukraina.

Balandžio 27 – gegužės 3 dienomis Vilnių sudrebins „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ kovos. Įsigyti bilietus į „Twinsbet“ arenoje vyksiantį renginį galite bilietai.lt portale.