Klaipėdiečiams - kelialapiai į Europos čempionatą

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos kiokušin karatė jaunių ir jaunimo (iki 18 ir iki 20 metų) čempionatuose pergales skynė ir Klaipėdos „Shodan“ bei „Okinavos“ karatistai. Į Klaipėdą parvežta per tuzinas medalių.

Karatistai kovojo ne tik dėl medalių ir taurių, bet ir kelialapių į Europos karatė kiokušin čempionatą, kuris vyks šių metų lapkričio mėnesį Rumunijoje.

„Shodan“ pergalės

„Shodan“ mokyklos sportininkai iškovojo net 18 medalių, iš kurių: 6 - aukso, 5 - sidabro, 7 - bronzos.

Čempionėmis U-20 grupėje tapo Ugnė Pelikytė ir Julija Balčiūtė.

Tarp U-18 dalyvių lygių neturėjo Marija Sekunda, Robertas Šlima, Tomas Konovalovas ir Greta Intaitė (kata rungtis).

Vicečempionių laurai atiteko Dominykui Riaubai (kata), Urtei Urbonavičiūtei, Kornelijai Klastaitytei, Ugniui Jundului ir Dovydui Galyginui.

Bronzos medalius pelnė Kornelija Česnakaitė, Greta Intaitė, Andrejus Bulbenkovas, Gytis Petkus, Airidas Timinskas, Marija Sekunda (kata) ir Kornelija Klastaitytė (kata).

„Šiam čempionatui buvo nuosekliai ir intensyviai ruošiamasi, mūsų karatistai sportavo po 5-6 kartus per savaitę. Visa trenerių komanda džiaugiasi tokiu puikiu savo auklėtinių pasiekimu - iškovota net 12 kelialapių į Europos čempionatą bei daug bronzos medalių laimėtojų tapo Lietuvos rinktinės kandidatais ir komandinėje įskaitoje yra viena stipriausių rinktinių“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Shodan“ klubo prezidentas Lukas Kubilius.

„OKINAVOS“ KOMANDA. Klaipėdos „Okinavos“ atstovai iškovojo visų spalvų medalius.  Organizatorių nuotr.

„Okinavos“ pasiekimai

„Okinavos“ atstovai Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) čempionatuose taip pat iškovojo krūvą kelialapių į Europos čempionatą.

U-20 amžiaus grupėje būdami geriausi Lietuvoje bei neturėdami konkurencijos į Europos čempionatą pateko Rūta Vaicekauskaitė (kata rungtis) ir Matas Sasnauskas (kata ir kumitė rungtis). Vicečempionės laurai atiteko Kornelijai Jankantaitei, kuri taip pat atstovaus Lietuvai Europos čempionate.

U-18 amžiaus grupėje kata rungties čempionu tapo Enrikas Puceta bei bronzą iškovojo Gustas Razma.

Visi bronzos laimėtojai tapo kandidatais į Lietuvos rinktinę, o finalininkai pateko į Lietuvos rinktinę ir turės galimybę dalyvauti Europos čempionate, kuris šiais metais vyks lapkričio 13-14 dienomis Oradea, Rumunijoje.

Sporto klubo „Okinava“ prezidentė ir mokytoja Diana Mačiūtė paminėjo, jog šiuo metu labai sudėtinga ruošti bei motyvuoti sportininkus aukšto lygio varžyboms.

„Sportininkams trūksta motyvacijos ir sąlygų ruoštis varžyboms, kaip buvo įpratę. Mūsų kelias nelengvas, bet tikras, ir auklėtiniai įrodė, jog yra vieni iš geriausių Lietuvoje. Labai jais didžiuojuosi“, - pabrėžė D. Mačiūtė.

Tiek ji, tiek kitas klaipėdietis L. Kubilius neseniai buvo išrinkti į Lietuvos kiokušin karatė federacijos prezidiumą. Tai Klaipėdai - didžiulė garbė.

Klaipėdos karatistai kitą dieną taip pat Kėdainiuose dalyvavo ir Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) čempionate. Apie tai - artimiausiuose „Vakarų ekspreso“ sporto puslapiuose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder