Klaipėdietis karatistas Eventas Gužauskas - pasaulio čempionas!

Klaipėdos “Shodan” atstovas Eventas Gužauskas sudrebino karatė pasaulį - Kielcuose (Lenkija)  tapo pasaulio kiokušin karatė svorio per 85 kg grupės čempionu.

Luko Kubiliaus auklėtinis šioje svorio grupėje pranoko net 33 geriausius įvairių šalių planetos kovotojus.

Eventas šeštadienį sudorojo iranietį Ali Nasarovedį, o kitoje kovoje pasiuntė į nokautą („ippon“) vengrą Adamą Davidą.

Sekmadienį pusfinalio kovoje Eventas rezultatu 4:0 nugalėjo japoną Yusuku Watanabe, o finale rezultatu 4:0 nepaliko vilčių Maciejui Mazurui.

“Įspūdžiai nerealūs! Eventas pasirodė puikiai, užtikrintai laimėjo visas kovas! Palaikymas didžiausias, AČIŪ visiems, kurie palaikėte, kas gyvai kas prie ekranų namuose”, - rašoma “Shodan” klubo "Facebook" paskyroje.

Nuotraukoje - Eventas Gužauskas su savo treneriu Luku Kubiliumi. Pastarasis 2013 metais tapo planetos vicečempionu, o 2017 metais pasaulio čempionate kopė ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio. Šįkart auklėtinis pranoko savo mokytoją - tapo planetos čempionu.

Kas ketverius metus vykstantis ir savotiška karatistų olimpiada vadinamas čempionatas sutraukia tik aukščiausio lygio kovotojus.

Tiesa, šįkart planetos pirmenybės vyko po penkerių metų, kadangi dėl pandemijos jis buvo perkeltas iš 2021 į 2022 metus.

Geriausias 2021 metų Lietuvos karatė kiokušin kovotojas E. Gužauskas pademonstravo aukščiausią klasę ir įrodė esantis ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio karatė kiokušin lyderis.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder