Klaipėdoje - bemaž 200 darželinukų sporto aistros

(1)

Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (LAM) ketvirtadienį svečiavosi ir įvairias lengvosios atletikos rungtis išbandė bemaž 200 Klaipėdos darželinukų.

Liejosi puikios emocijos ir sportinis azartas.

LAM direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Murašovienė kartu su LAM trenerių kolektyvu vaikams suorganizavo įvairias sportines rungtis-estafetes, o vieni iš mokyklos lyderių lengvaatlečiai - Satera Balčaitytė ir Osvaldas Gedrimas praktiškai pademonstravo savo meistriškumą.

Lietuvos suaugusiųjų penkiakovės čempionė Satera vaikus nustebino savo greičiu barjerinio bėgimo rungtyje, supažindino su šuolio į aukštį ir šuolio į tolį rungčių subtilybėmis, o šuolio su kartimi Lietuvos lyderis O. Gedrimas daug emocijų vaikams sukėlė savo viražais su kartimi ir salto triukais.

Klaipėdos manieže entuziastingai sportavo net 11 Klaipėdos darželių - "Purienos", "Versmės", "Eglytės", "Aitvarėlio", "Klevelio", "Pumpurėlio", "Bangelės", "Dobiliuko", "Šaltinėlio", "Želmenėlio" ir "Žilvičio" auklėtinių.

"Vaikučiams meilę sportui reikia skiepyti nuo mažų dienų. Tikimės, kad ateityje dalis šių vaikučių taps Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos auklėtiniais ir garsins mūsų miestą skambiomis pergalėmis", - sakė Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos trenerė Jolanta Petrilė.

Pauliaus Matulevičiaus nuotraukos ir video

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder