kai Neptūnas išlošia, tai žurnaliūgos puola liaupses rašyti. Pagarba Utenai
Tadas
Tadas,
Na man šios rungtynės nieko neirode.
Kai Neptunas 3 taškius pataiko 60% mės galime ir Žalgiri nugaleti.
Bet kas buna kai nekrenta?
Velyčka MPV - 6 rezultativus perdavimai komandos draugams/ 7 uteniškiams ;)
Kaip be butu, sekmės Utenoje!
Petras
Petras,
Visi sirgaliai laukė šios pergalės, todėl visa pagarba ,Neptūno komandai ir jo trenoriams.Reikia tikėti Neptūno vyrais jeigu su tokiu užsedegimu jie kovos ir trečiadienį, o to ir reikia jiems palinketi.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
kai Neptūnas išlošia, tai žurnaliūgos puola liaupses rašyti. Pagarba Utenai
Na man šios rungtynės nieko neirode.
Kai Neptunas 3 taškius pataiko 60% mės galime ir Žalgiri nugaleti.
Bet kas buna kai nekrenta?
Velyčka MPV - 6 rezultativus perdavimai komandos draugams/ 7 uteniškiams ;)
Kaip be butu, sekmės Utenoje!
Visi sirgaliai laukė šios pergalės, todėl visa pagarba ,Neptūno komandai ir jo trenoriams.Reikia tikėti Neptūno vyrais jeigu su tokiu užsedegimu jie kovos ir trečiadienį, o to ir reikia jiems palinketi.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.