Klaipėdos baseinas atnaujina tik sporto salės veiklą

Dėl karantino diktuojamų taisyklių Klaipėdos baseinas duris atveria dalinai. Nuo balandžio 26 d. bus galima lankytis tik sporto salėje.

Kad procesas būtų greitesnis, paruošėme Jums registracijos formą. Išsirinkę tinkamą laiką, spausite rezervuoti, rezervuoti vietą gali tik baseino klientas. Kitu atveju prašome paskambinti info telefonu +370 630 93111 ir užsiregistruoti su registratūros darbuotojo pagalba. Apsilankymo trukmė bus 1,5 val. (įskaitant: persirengimą, sportą, prausimąsi). Ateiti į sporto kompleksą galima 10 min. anksčiau arba 10 min. vėliau nuo pasirinkto rezervacijos laiko.

Atvykus anksčiau ar pavėlavus klientas nebus įleidžiamas. Kad būtų paprasčiau suprasti: jūs rezervavote 06.00-08.00 laiką. Atvykti galite 10 min anksčiau arba vėliau, atvykus 06.15 Jūs į sporto kompleksą nebūsite įleidžiami. Išėjimo laikas 07.15-07.30. Likęs pusvalandis yra skirtas patalpų dezinfekcijai ir valymui. Primename, kad su savimi turite turėti švarią sportui tinkamą avalynę, aprangą, rankšluostį. Pasinaudojus treniruokliu būtina jį dezinfekuoti.

*Narystės aktyvuojamos tik tos, kuriomis pradeda naudotis klientai atėjus į sporto salę.
*Šiam laikotarpiui paruošėme specialias narystes tik į sporto klubą.
*Klientų, kurie sporto salėje nesilankys, narsytės bus pratęstos iki viso komplekso atidarymo laiko. Atnaujinus viso kompekso veiklą, sustabdytos narystės bus aktyvuotos tą pačią dieną.
*Neregistruoti klientai į sporto kompleksą nebus įleidžiami.

        REGISTRACIJA Į BASEINO SPORTO SALĘ

Sidebar placeholder