Klaipėdos „Impuls" sporto klube - dėmesys gerai savijautai ir sveikiems santykiams

Klaipėdos "Impuls" sporto klube vyksta renginių ciklas, kuriame didelis dėmesys telkiamas į tvirtus tarpusavio santykius, meilę artimui ir sau, partnerystę ir galimus konfliktų sprendimo būdus. Užsiėmimus veda puikiai žinoma santykių mentorė Ernesta Skulskytė.

Jau įvyko du susitikimai. Juose galėjo dalyvauti ne tik "Impuls" sporto klubo nariai, bet ir jų artimieji bei visi norintieji.

Be to, po pokalbių su E. Skulskyte visiems ne "Impuls" klubo nariams buvo pravesta ekskursija ir gavo dovanų - nemokamą savaitės apsilankymų abonementą Klaipėdos "Impuls" sporto klube, baseine ir SPA erdvėse.  

Buvo paliestos šios temos: Ko mums nesakė tėvai? Kaip išmokti rūpintis savimi? Kuo skiriasi meilė sau nuo egoizmo? Prioritetų analizė.

Konfliktų prigimtis. Poreikiai. Kaip teisingai komunikuoti?. Asmeninių ribų brėžimas. Konkrečių situacijų analizė.

Trečiasis susitikimas su Ernesta Skulskyte planuojamas balandžio 4 dieną 19.15 - 20.45 val. vėl Klaipėdos "Impuls" sporto klube (Liepų g. 53A).

Visi norintieji gali registruotis ČIA

"Smagu, kad į susitikimą su santykių mentore Ernesta Skulskyte susirinko gausus būrys žmonių. Į pirmąjį renginių ciklo susitikimą atvyko 58 žmonės, tad skubiai reikėjo net keisti vietą - iš mažosios salės, į didžiąją. Mūsų bendruomenės nariai domisi ne tik sportu, bet ir santykiais ir skiria dėmesį emocinei savijautai. Tokie renginiai tik stiprina ir plečia mūsų bendruomenę", - pasidžiaugė "Impuls" sporto klubo trenerė Žaneta Valainienė.

Pati santykių mentorė Ernesta Skulskytė akcentavo, kad kiekvienam žmogui svarbu ne tik fizinė, bet ir emocinė savijauta, tad ji noriai su žmonėmis dalijasi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis.

Ji veda ir asmenines sesijas, tad po susitikimo "Impuls" klube, visi norintieji galėjo užsirašyti ir asmeninėms konsultacijoms bei sesijoms.

Trečiajame susitikime "Impuls" klube su E. Skulskytė bus analizuojamos šios temos:

Kaip kurti sveikus santykius?

Kas yra tikroji partnerystė?

Kaip išlaikyti savo individualumą santykiuose?

Mastermind įrankio pagalba bus analizuojamos užklausos.

"Analizuosime tai, apie ką niekas nekalba, bet slepia po geros savijautos kauke. Ateikite ir sužinokite, kaip gerinti ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą. Renginių cikle Jūsų laukia IMPULSAS pokyčiams!

Į šiuos renginius pakvieskite ir savo antrą pusę ar draugus bei pažįstamus sudalyvauti nemokamai. Visiems svečiams padovanosime puikų IMPULS'ą gerai savijautai – NEMOKAMĄ 7 dienų narystę Klaipėdos IMPULS klube!", - kvietė "Impuls" klubo vadovė Filomena Matuzevičiūtė-Lūžienė.

Negalintys dalyvauti renginyje, tačiau norintys asmeninės E. Skulskytės sesijos, gali susisiekti su mentore asmeniškai. Informaciją rasite čia: www.skulskyte.lt

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder