Klaipėdos lengvaatlečiams - varžybų maratonas

Pastarosiomis dienomis Klaipėdos centriniame stadione kone kasdien varžėsi mūsų lengvaatlečiai: dvi dienas vyko Klaipėdos miesto atviras jaunių čempionatas, vėliau dvi dienas dėl Klaipėdos geriausiojo vardo rungėsi jaunimas ir suaugusieji, buvo surengtas ir Klaipėdos apskrities vaikų čempionatas bei į kovas stojo Klaipėdos „Ąžuolo“ veteranų klubo atstovai.

Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) varžybų maratonas startais Klaipėdoje nesibaigė: Marijampolėje vyko Lietuvos vaikų čempionatas, Palangoje - Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LAF) taurės atviros varžybos ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos.

Visose varžybose Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius.

Iškovota antrosios vietos taurė

Iš svarbesnių klaipėdiečių pasiekimų būtų galima įvardyti tai, kad LLAF taurės varžybose, kuriose dalyvavo 400 įvairių Lietuvos miestų atletų, komandinėje įskaitoje 2-oje miestų grupėje Klaipėdos komanda užėmė 2-ąją vietą.

Klaipėdos miesto čempionate tarp suaugusiųjų dominavo LAM lyderiai - šuolininkas su kartimi į tolį Osvaldas Gedrimas (Klaipėdos čempionate pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 4,60 m), bėgikai Benediktas Mickus, Gabija Klimukaitė ir Viltė Gruodytė, daugybę metų rutulio stūmimo sektoriuje lygių neturintis Šarūnas Banevičius.

Varžėsi gausus vaikų būrys

Klaipėdos miesto ir apskrities lengvosios atletikos federacijos prezidentas Virginijus Jurgelevičius pasidžiaugė, kad gausus būrys vaikučių dalyvavo Klaipėdos apskrities vaikų čempionate.

Į Klaipėdą buvo atvykę Plungės, Telšių, Šilutės, Palangos, Pagėgių, Skuodo, Priekulės, Veiviržėnų, Gargždų ir Klaipėdos rajono jaunieji lengvaatlečiai.

„Vaikučiams pasivaržyti tarpusavyje ir pajusti savo lygį - labai naudinga ir reikalinga. Kiekvienos varžybos skatina pasitempti, o nugalėtojus ir prizininkus motyvuoja dar atkakliau treniruotis ir siekti savo tikslų“, - sakė V. Jurgelevičius.

Vyks į pasaulio čempionatą

Pergalėmis pradžiugino ir Klaipėdos meistrai: Klaipėdoje vykusiose jau tradicinėmis tapusiose šeštosiose sporto klubo „Ąžuolas“ taurės varžybos, kuriose dalyvavo ne tik įvairių Lietuvos miestų atstovai, bet ir svečiai iš Liepojos, Rygos bei Ventspilio, klaipėdiečiai parodė aukštą klasę: iškovota krūva auksinių medalių.

Čia vėl akivaizdžiai spindėjo klaipėdietis Vytautas Zaniauskas, kuris barjerinio bėgimo rungtyje ir šuolio į tolį rungtyje buvo pirmas, šuolyje su kartimi - antras ir trečias mesdamas ietį. Šiose varžybose pasiekta net 10 Lietuvos meistrų rekordų.

Plačiau apie „Ąžuolo“ taurės veteranų varžybas ir klaipėdiečių pasiekimus aprašysime artimiausiuose „Vakarų ekspreso“ sporto puslapiuose.

Septyni „Ąžuolo“ klubo nariai - Genovaitė Avižonienė, Jadvyga Putinienė, Lina Zaniauskienė, Svetlana Pugacheva, Adolfas Siurbis, Andrej Dmitrienko, Arūnas Andriejauskas ir Vytautas Zaniauskas ruošiasi birželio 29 dieną Tamperėje (Suomija) prasidėsiančiam pasaulio čempionatui.

Ir jauniesiems Klaipėdos lengvaatlečiams varžybų įkarštis neslūgsta: Vilniuje vakar prasidėjo ir dar šiandien tęsis Lietuvos jaunių čempionatas, birželio 21-22 dienomis Klaipėdos centriniame stadione vyks Klaipėdos miesto jaunučių čempionatas, birželio 25-26 dienomis Šiauliuose - Lietuvos suaugusiųjų čempionatas ir birželio 30 - liepos 1 dienomis - Lietuvos jaunučių čempionatas.

KLAIPĖDOS ČEMPIONATAS. Akimirkos iš Klaipėdos centriniame stadione vykusių varžybų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder