Klaipėdos Kuršiai

Klaipėdos regbio klubo „Kuršiai“ debiutas paplūdimio Top Lygoje

Praėjusį šeštadienį, sausio 15 dieną, Vilniuje vyko pirmasis paplūdimio regbio Top Lygos turas. Šis Top Lygos formatas buvo organizuotas pirmąjį kartą, o jame pasirodė šešios stipriausios komandos iš Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių.

Klaipėdos regbio klubas „Kuršiai“ pirmąją kovą pradėjo itin galingai. Rezultatu 5:2 pajūrio komanda nugalėjo savo varžovus iš Vilniaus – „Geležinio Vilko“ komandą. Deja, kitos trys kovos nebuvo tokios sėkmingos.

Komandos treneris Svajūnas Mikalčius teigė, jog paplūdimio Top Lygoje žaidžia tik stiprios komandos, todėl kiekvienas žaidimas buvo atkaklus ir reikalavo nemažai pastangų: „Džiugu, kad turnyrą pradėjome pergale, o antrąsias pralaimėjome minimaliu skirtumu Lietuvos čempionams. Komanda viso turnyro metu puikiai gynėsi, esame viena geriausiai besiginančių komandų Top Lygoje, tik atakuojant trūksta kūrybiškumo ir patirties.“ Treneris taip pat džiaugėsi jaunaisiais komandos žaidėjais - Martynu bei Karoliu Naktiniais, Juliumi Daugmaudžiu, Jonu Vitkauskiu bei Saimonu Mikloviu – jų žaidimas pasirodė itin brandus ir maloniai nustebino S. Mikalčių.

Komandos treneris, kartu su vadovu, šiame turnyre išsikėlė tikslą galutinėje turnyrinėje lentelėje užimti prizinę vietą. Iš viso paplūdimio Top Lygoje vyks dar du turai – vasario 5 bei 19 dienomis.

Geriausiuoju komandos žaidėju buvo išrinktas Martynas Naktinis. Paklaustas, kaip jaučiasi gavęs apdovanojimą bei kaip vertina komandos darbą, jis teigė, jog buvo patenkintas komandos kovingumu, nors kartais pritrūkdavo patirties apylygėse kovose, kai varžybų rezultatas būdavo taškas į tašką.

„Šį kartą įgavome gerą patirtį, ruošiamės ir toliau, kad užimtume kuo aukštesnę vietą sekančiame etape“, - kalbėjo M. Naktinis. Komandos kapitonu šįkart tapo Karolis Šežikas, o vadovu – Tomas Binkevičius.

Šio turnyro pagrindiniu komandos partneriu tapo InBank mokilizingas. Rėmėjų garbei „Kuršių“ komanda Top Lygos turams pakeitė pavadinimą į „Kuršiai – InBank beach rugby team“. Prie pagrindinių rėmėjų taip pat prisidėjo ir UAB Nousta.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder