Klaipėdos sporto apdovanojimai - tiesiogiai internetu

Jau šį savaitgalį, vasario 4 d. (penktadienį), vyks svarbiausias Klaipėdos sporto renginys „Klaipėdos sporto apdovanojimai 2021“, kuriame bus pagerbti geriausių rezultatų praėjusiais metais pasiekę uostamiesčio sportininkai.

Renginys nuo 18.30 val. tiesiogiai bus transliuojamas internetu per „Facebook“ „Klaipedos LAM-renginiai“ paskyrą.

Taip pat reginio transliacijos nuoroda bus pasidalinta ir su didžiausių bei populiariausių Klaipėdos dienraščių, portalų ir jų „Facebook“ puslapių sekėjais, tarp kurių - ir „Vakarų ekspresas“ (VE.lt). Transliacija vyks ir per Klaipėdos savivaldybės, Žvejų rūmų ir kitas klaipėdiečių pamėgtas „Facebook“ paskyras.

Į šiemet „Švyturio“ arenoje suplanuotą renginį buvo tikėtasi pakviesti visus norinčius stebėti Klaipėdos sporto apdovanojimus, bet tokių ketinimų teko atsisakyti dėl nepalankios COVID-19 statistikos. Būtent todėl sporto apdovanojimų renginyje galės dalyvauti tik kviestiniai svečiai.

Tikimasi, kad tiesioginės transliacijos internetu dėka „Klaipėdos sporto apdovanojimai 2021“ pasieks tūkstančius klaipėdiečių, šiuo metu esančių ir gyvenančių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Klaipėdos sporto apdovanojimuose iš viso šiemet įsteigta 16 nominacijų: „Geriausi olimpinių sporto šakų sportininkai“, „Geriausi neolimpinių sporto šakų sportininkai“, „2021 metų moterų komanda“, „2021 metų vyrų komanda“, „Metų pergalė“, „Metų treneris“, „Metų trenerė“, „Metų sporto renginys“, „Metų jaunasis talentas“, „Metų sporto meistras“, „Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos miesto sportui“, „Metų iniciatyva“, „Mylimiausias sportininkas (-ė)“ ir „Sporto proveržis“.

Jų nugalėtojai bus apdovanoti vienetinėmis iš bronzos ir granito išlietomis Klaipėdos menininko Alfonso Lekavičiaus skulptūrėlėmis.

Miesto vadovai ir renginio organizatoriai - Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos miesto savivaldybė - primygtinai prašo klaipėdiečių, kurie sporto apdovanojimų renginį stebės gyvai „Švyturio“ arenoje, atsakingai laikytis visų saugumo reikalavimų (dėvėti respiratorių, laikytis saugaus atstumo, rankų higienos), o pajutus viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymius nedalyvauti renginyje - likti namuose.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder