„Kuršiai“ savaitgalį gali pasipuošti čempionų medaliais

Jau šį sekmadienį 14 val. Klaipėdoje vyks paskutinės ir lemiamos vyrų regbio I grupės čempionato rungtynės. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro stadione (Naikupės g. 25A) susitiks Klaipėdos „Kuršių“ ir Šiaulių „BaltRex - dublerių“ komandos.

Jei klaipėdiečiai iškovos pergalę ar bent sužais lygiosiomis, iškovos nugalėtojų titulą. Taip pat dar yra tikimybė tapti čempionais net ir pralaimėjus, bet tai jau priklausytų nuo kitų komandų rezultatų.

Priešpaskutinėse čempionato rungtynėse „Kuršiai“ pasiekė svarbią pergalę - rezultatu 31:27 nugalėjo Plungės „Perkūno“ komandą.

Rungtynių pertraukos metu vyko ir mažųjų "Kuršių auklėtinių dvikova: dvi vaikų regbio komandos išbėgo į jiems paruoštą aikštelę ir parodė žiūrovams savo sugebėjimus. Gausiai susirinkusi palaikymo komanda galėjo stebėti, kaip žaidžiamas nekontaktinis vaikų TAG regbis.
 

PARODOMOJI KOVA. Dvi vaikų „Kuršių“ regbio klubo komandos išbėgo į jiems paruoštą aikštelę ir parodė žiūrovams savo sugebėjimus. Gausiai susirinkusi palaikymo komanda galėjo stebėti, kaip žaidžiamas nekontaktinis vaikų TAG regbis.

Žiūrovų minioje taip pat netrūko ir svarbių Klaipėdos sporto atstovų, viena iš jų - Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Pasibaigus rungtynėms ji pasveikino abi dalyvavusias komandas ir įteikė apdovanojimus geriausiems žaidėjams - „Kuršių“ komandos nariui Mantui Bogužiui ir „Perkūno“ žaidėjui Broniui Medučiui.

 

APDOVANOJO. Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė „Kuršių“ komandos nariui Mantui Bogužiui įteikė geriausio rungtynių žaidėjo prizą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder