Latvijos delegacija

Latvija vasaros olimpinėse žaidynėse liko be medalių

Nuo nepriklausomybės atkūrimo tai jau antrosios vasaros olimpinės žaidynės, kuriose Latvija neiškovojo nė vieno medalio.

Pirmą kartą nuo nepriklausomybės atkūrimo 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire Latvijos sportininkai neiškovojo nė vieno apdovanojimo.

2021 m. olimpinėse žaidynėse Tokijuje Latvijos vyrų 3x3 krepšinio komanda iškovojo aukso medalius, o sunkiaatletis Arturs Plesnieks - bronzą.

Dabartinėse olimpinėse žaidynėse Paryžiuje 3x3 krepšininkai taip pat buvo arti pergalės, tačiau po pagrindinio turnyro, kuriame visose rungtyse buvo nugalėtojai, pralaimėjo pusfinalyje ir rungtynėse dėl trečiosios vietos.

Arčiausiai medalio buvo dviratininkas Tomas Skuinsas - iki medalio jam pritrūko vos sekundės ir grupės lenktynėse jis užėmė penktąją vietą.

Daugiausia medalių iškovojo 2004 m. Atėnų olimpinės žaidynės, kai Latvijos sportininkai namo grįžo su keturiais sidabro medaliais.

Iš viso vasaros olimpinėse žaidynėse Latvija iškovojo keturis aukso medalius - du iš jų už BMX dviračių sportą, po vieną už gimnastiką ir 3x3 krepšinį.

Latvija nė vienose olimpinėse žaidynėse nėra turėjusi dviejų čempionų tais pačiais metais.

Estija Paryžiaus olimpinėse žaidynėse neturi nė vieno medalio, Lietuvos sportininkai jau iškovojo du sidabro ir du bronzos medalius.

Nuo pat nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos rinktinė iš olimpinių žaidynių dar nė karto negrįžo be medalių.

Šaltinis: press.lv