LCC krepšininkės vėl parklupdė čempiones

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės šį sezoną kaunasi lyg iš natų - jau trečią kartą šį sezoną nugalėtos Lietuvos čempionės Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės. Šįkart tai padaryta Vilniuje, kai Viliaus Stanišausko auklėtinės laimėjo rezultatu 73:71 (19:18, 19:22, 18:13, 17:18).

Tai LCC merginoms buvo 16-oji (iš 18 galimų) pergalė šio sezono „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ čempionate. Klaipėdietės tvirtai įsitaisė pirmoje turnyro lentelės vietoje.

„Kibirkštis“ su 10 pergalių ir 6 pralaimėjimais užima trečiąją vietą, o antroje pozicijoje yra kita uostamiesčio ekipa - „Neptūnas-Amberton“ (13 pergalių, 5 pralaimėjimai).

Vilniuje vykusioje akistatoje kertinį tašką LCC naudai padėjo Elizabete Bulane tolimas dūris, po kurio varžovėms liko 5,3 sekundės - 73:71.

Po šeimininkių minutės pertraukėlės Taisiia Udodenko veržėsi link krepšio ir bandė išplėšti pratęsimą, bet jos metimas skriejo pro šalį ir LCC triumfavo - 73:71.

„Sveikinu savo komandą su pergale, jos parodė charakterį, tikrai nelengvos rungtynės. Buvo nemažai broko tiek puolime, tiek gynyboje, nes „Kibirkštis“ yra komanda, prieš kurią visada sunku žaisti, ką rodė ir visos 4 rungtynės šį sezoną.

Dar kartą džiaugiuosi, klaidas bandysime taisyti, dar laiko yra ir važiuojame toliau“, - kalbėjo LCC strategas Vilius Stanišauskas.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Urtė Slavickaitė, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 13 taškų (3/3 dvit., 2/6 trit. 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Lina Loceniece. Ji per 31 minutę pelnė 21 tašką (5/7 dvit., 3/10 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 efektyvumo balų.

Vilniaus komandai Ugnė Grigaliūnaitė per 21 minutę pelnė 18 taškų (9/12 dvit.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Su „Kibirkšties“ marškinėliais šį sezoną debiutavusi Daugilė Ūsė per 11 minučių pridėjo 2 taškus ir 3 atkovotus kamuolius.

Vasario 27 dieną (antradienį) nuo 17 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) „Kibirkštis“ kausis su „Neptūno-Amberton“ ekipa.

Artimiausias rungtynes LCC tarptautinio universiteto krepšininkės savo aikštelėje (Kretingos g. 36) žais vasario 29 dieną (ketvirtadienį) nuo 19 val. su Panevėžio MMK „Panevėžys“ ekipa.