Lietuvos rinktinės gretose - būrys dragūniečių

Į Lietuvos vyrų rankinio rinktinės, kuri ruošiasi lemiamoms 2022-ųjų metų Europos čempionato atrankos kovoms, stovyklą pakviestas būrys esamų ir buvusių Klaipėdos „Dragūno“ rankininkų.

Iš dabartinių „Dragūno“ žaidėjų Lietuvos rankinio rinktinės vyr. trenerio Mindaugo Andriuškos kvietimo į rinktinės stovyklą sulaukė penki žaidėjai: Lukas Juškėnas, Mykolas Lapiniauskas, Gytis Šmantauskas, Gabrielius Virbauskas ir Deividas Virbauskas.

Dar keturi rinktinės žaidėjai „Dragūne“ yra žaidę anksčiau. Tai - Jonas Truchanovičius (rungtyniauja Prancūzijos „Montpeller“ klube), Lukas Simėnas (Ispanijos „Navos“ klubas), Mindaugas Dumčius (Vokietijos „Elbflorenz“ klubas) ir Tadas Stankevičius (Suomijos „Dicken“ ekipa). Šįkart rinktinėje nebus traumą patyrusio klaipėdiečio Beno Petreikio.

Lietuvos rankinio rinktinė į treniruočių stovyklą Vilniuje susirinks balandžio 23 dieną (penktadienį).

Balandžio 26 dieną lietuvaičiai išvykos rungtynėse susikaus su Izraelio ekipa. Po trijų dienų, balandžio 29-ąją, lietuviai namuose priims islandus, o gegužės 2 dieną atrankos kovas užbaigs išvykos maču su Portugalija.

 

Jau dabar akivaizdu, kad vien pergalės prieš Izraelį lietuviams nepakaks - reikia taškų ir prieš Portugalijos arba Islandijos rinktines.

Šiuo metu Lietuvos rankininkai po trejų sužaistų rungtynių savo sąskaitoje turi 2 taškus, iškovotus namų rungtynėse prieš Izraelį, ir vis dar puoselėja realias viltis pakovoti dėl kelialapio.

Paskutiniajame Europos čempionato atrankos etape iš viso varžosi 32 komandos, suskirstytos į 8 grupes po 4 rinktines.

Rankinis.lt akcentuoja, kad dėl savo vietos pirmenybėse yra ramios šeimininkės Slovakijos ir Vengrijos rinktinės bei praėjusio Europos čempionato finalininkės Ispanija ir Kroatija.

Iš viso atrankos varžybose bus išdalinta 20 kelialapių. Jie atiteks pirmąsias dvi vietas grupėse užėmusioms rinktinėms ir 4 geriausioms visų grupių trečiosioms komandoms. Geriausios trečiosios rinktinės nustatomos pagal surinktus taškus prieš pirmąsias dvi grupės ekipas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder